Lexar CFexpress Pro Gold R1750/W1500 128GB LCXEXPR128G-RNENG
Značka: Lexar
Lexar CFexpress Pro Gold R1750/W1500 128GB LCXEXPR128G-RNENG
Technológia pamäťovej karty:CFExpress; Kapacita (v GB):128
Technológia pamäťovej karty:CFExpress; Kapacita (v GB):128
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäťové karty |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 843367128808 |
| Adaptér (redukcia) v balení: | Nie |
| Kapacita pamäťovej karty: | 128 GB |
| Technológia pamäťovej karty: | CFExpress |
| Rýchlosť čítania min. (MB/s): | 1700 |
| Rýchlosť zápisu min. (MB/s): | 1500 |
| Typické použitie: | Nahrávanie 4K videí |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
DIGITUS Čtečka karet USB 3.0 s připojovacím kabelem USB 1m Podpora karet MS / SD / SDHC / MiniSD / M2 / CF / MD / SDXC DA-70330-1 Digitus
Na sklade
(19 ks)
€16,11 bez DPH
€19,82
AKASA externá čítačka Smart kariet - eID a eObčanka AK-CR-14BK Akasa
Na sklade
(20 ks)
€10,12 bez DPH
€12,45
AXAGON CRE-SM3T, USB-A FlatReader čítačka kontaktných kariet ID card (eID klient), kábel 1.3 m Axagon
Na sklade
(45 ks)
€8,84 bez DPH
€10,87
Natec ALL in One čtečka karet MINI ANT USB 2.0, M2/microSD/MMC/Ms/RS-MMC/SD/T-Flash NCZ-0560
Na sklade
(20 ks)
€4,68 bez DPH
€5,76
Kingston čtečka karet Workflow UHS-II SDHC/SDXC WFS-SD
Na sklade
(4 ks)
€19,46 bez DPH
€23,94
Delock USB 2.0 čtečka karet USB Type-C™ samec 5 slotů 91739 DeLock
Na sklade
(10 ks)
€11,83 bez DPH
€14,55
AXAGON CRE-SMPC, USB-C PocketReader čítačka kontaktných kariet ID card (eID klient) Axagon
Na sklade
(16 ks)
€9,15 bez DPH
€11,25
Podobné produkty
SanDisk Extreme/SDHC/32GB/UHS-I U3 / Class 10 SDSDXVT-032G-GNCIN
Na sklade
(20 ks)
€19,43 bez DPH
€23,90
Kingston Industrial/micro SDHC/8GB/UHS-I U3 / Class 10 SDCIT2-8GBSP
Na sklade
(23 ks)
€28,64 bez DPH
€35,23
HIKSEMI MicroSDHC karta 32GB, C10, UHS-I, (R:92MB/s, W:15MB/s) + adapter HS-TF-C1(STD)-32G-NEO-AD-W Hikvision
Na sklade
(99 ks)
€8,91 bez DPH
€10,96
Karta SanDisk micro SDXC 64GB Extreme Action Cams and Drones (170 MB/s Class 10, UHS-I U3 V30) + adaptér SDSQXAH-064G-GN6AA
Na sklade
(20 ks)
€22,74 bez DPH
€27,97
SanDisk micro SDXC karta 512GB Extreme PRO (200 MB/s Class 10, UHS-I U3 V30) + adaptér SDSQXCD-512G-GN6MA
Na sklade
(20 ks)
€126,75 bez DPH
€155,90
SanDisk Extreme microSDXC 1TB 190MB/s + adaptér SDSQXAV-1T00-GN6MA
Na sklade
(20 ks)
€190,16 bez DPH
€233,90
