Lexar CFexpress Pro Silver Serie R1750/W1300 128GB LCXEXSL128G-RNENG
Značka: Lexar
Lexar CFexpress Pro Silver Serie R1750/W1300 128GB LCXEXSL128G-RNENG
Technológia pamäťovej karty:CFast; Kapacita (v GB):128
Technológia pamäťovej karty:CFast; Kapacita (v GB):128
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäťové karty |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 843367124589 |
| Adaptér (redukcia) v balení: | Nie |
| Kapacita pamäťovej karty: | 128 GB |
| Technológia pamäťovej karty: | CFast |
| Rýchlosť čítania min. (MB/s): | 1700 |
| Rýchlosť zápisu min. (MB/s): | 1300 |
| Typické použitie: | Nahrávanie 4K videí |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
Čítačka kariet Natec SCARAB 3 USB-A + USB-C 3.1 GEN 1/microSD/microSDHC/microSDXC/SD/SDHC/SDXC/T-Flash NCZ-2262
Na sklade
(7 ks)
€10,02 bez DPH
€12,32
AXAGON CRE-SM3N, USB-A FlatReader čítačka kontaktných kariet ID card (eID klient), kábel 1,3 m Axagon
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
(6 ks)
€7,99 bez DPH
€9,83
AKASA externí čtečka Smart karet - bílá AK-CR-03WHV2 Akasa
Na sklade
(14 ks)
€13,48 bez DPH
€16,58
Predajňa ZV
AXAGON CRE-SM4N USB Smart card StandReader Axagon
Na sklade
(15 ks)
€9,17 bez DPH
€11,28
Čítačka kariet Natec SCARAB C SD/MICRO SD USB 3.2 GEN 1, Čierna NCZ-2365
Na sklade
(15 ks)
€5,72 bez DPH
€7,04
Nedis CRDRU2110BK - Čtečka Paměťových Karet | Duální čtečka karet USB-C™ / USB-A (USB2.0)
Na sklade
(4 ks)
€5,76 bez DPH
€7,08
Čítačka kariet AKASA AK-CR-09BK 3 v 1 (CF, SD, microSD), externá, USB 3.2 Typ C Akasa
Na sklade
(4 ks)
€15,50 bez DPH
€19,07
Čítačka kariet AKASA AK-CR-03BKV2 externá, USB 2.0, podpora elektronického preukazu a karty SMART, čierna Akasa
Na sklade
(20 ks)
€10,73 bez DPH
€13,20
Podobné produkty
SanDisk Extreme microSDXC 128GB 190MB/s + adaptér SDSQXAA-128G-GN6MA
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
(95 ks)
€30,58 bez DPH
€37,61
Karta VERBATIM MicroSDHC 16GB Premium, U1 + SD adaptér 44082 Verbatim
Na sklade
(99 ks)
€7,24 bez DPH
€8,91
Karta TRANSCEND MicroSDHC 8GB Ultimate, Class 10 UHS-I 600x, MLC + adaptér TS8GUSDHC10U1 Transcend
Na sklade
(73 ks)
€22,27 bez DPH
€27,39
ADATA MicroSDXC karta 512GB Premier UHS-I C10 V10 (R:100/W:25 MB/s) + SD adaptér AUSDX512GUICL10A1-RA1
Na sklade
(61 ks)
€72,11 bez DPH
€88,70
SanDisk micro SDXC karta 128GB Express (880/480 MB/s, A1, UHS-I, U3) SDSQXFN-128G-GN4NN
Na sklade
(24 ks)
€66,33 bez DPH
€81,59
ADATA SDXC 128GB UHS-II U3 (290/260MB) ASDX128GUII3CL10-C
Na sklade
(2 ks)
€95,28 bez DPH
€117,19
