Lexar CFexpress Pro Silver Serie R1750/W1300 256GB LCXEXSL256G-RNENG
Značka: Lexar
Lexar CFexpress Pro Silver Serie R1750/W1300 256GB LCXEXSL256G-RNENG
Technológia pamäťovej karty:CFast; Kapacita (v GB):256
Technológia pamäťovej karty:CFast; Kapacita (v GB):256
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäťové karty |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 843367124596 |
| Adaptér (redukcia) v balení: | Nie |
| Kapacita pamäťovej karty: | 256 GB |
| Technológia pamäťovej karty: | CFast |
| Rýchlosť čítania min. (MB/s): | 1700 |
| Rýchlosť zápisu min. (MB/s): | 1300 |
| Typické použitie: | Nahrávanie 4K videí |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
AXAGON CRE-DAC, USB-C + USB-A, 5 Gb/s - MINI čítačka kariet, 2 sloty & lun SD/microSD, podpora UHS-I Axagon
Na sklade
(4 ks)
€8,49 bez DPH
€10,44
Nedis CRDRU2110BK - Čtečka Paměťových Karet | Duální čtečka karet USB-C™ / USB-A (USB2.0)
Na sklade
(4 ks)
€5,76 bez DPH
€7,08
Čítačka kariet Natec SCARAB 3 USB-A + USB-C 3.1 GEN 1/microSD/microSDHC/microSDXC/SD/SDHC/SDXC/T-Flash NCZ-2262
Na sklade
(7 ks)
€10,02 bez DPH
€12,32
AKASA externí čtečka Smart karet a NFC ID AK-CR-15BK Akasa
Na sklade
(20 ks)
€25,52 bez DPH
€31,39
AKASA externí čtečka Smart karet - bílá AK-CR-03WHV2 Akasa
Na sklade
(14 ks)
€13,48 bez DPH
€16,58
Podobné produkty
Delkin CFexpress Power R1780/W1700 (G4) 256GB DCFXBP256G4 NoName
Na sklade
(1 ks)
€345,45 bez DPH
€424,90
Karta TRANSCEND MicroSDHC 16GB Premium, Class 10 UHS-I 300x, bez adaptéra TS16GUSDCU1 Transcend
Na sklade
(48 ks)
€35,29 bez DPH
€43,41
Delkin CFexpress Power R1780/W1700 (G4) 128GB DCFXBP128G4 NoName
Na sklade
(1 ks)
€228,05 bez DPH
€280,50
Karta TRANSCEND SDXC 64GB 300S, UHS-I U3 V10 (R:100/W:25 MB/s) TS64GSDC300S Transcend
Na sklade
(20 ks)
€20,75 bez DPH
€25,52
Karta SanDisk micro SDXC 64GB Extreme Action Cams and Drones (170 MB/s Class 10, UHS-I U3 V30) + adaptér SDSQXAH-064G-GN6AA
Na sklade
(99 ks)
€22,90 bez DPH
€28,17
Karta TRANSCEND MicroSDHC 4GB Class 4 + adaptér TS4GUSDHC4 Transcend
Na sklade
(3 ks)
€41,37 bez DPH
€50,89
SanDisk Extreme PRO/SDHC/32GB/UHS-I U3 / Class 10 SDSDXXO-032G-GN4IN
Na sklade
(47 ks)
€23,20 bez DPH
€28,54
