Lexar CFexpress Pro Silver Serie R1750/W1300 512GB LCXEXSL512G-RNENG
Značka: Lexar
Lexar CFexpress Pro Silver Serie R1750/W1300 512GB LCXEXSL512G-RNENG
Technológia pamäťovej karty:CFast; Kapacita (v GB):512
Technológia pamäťovej karty:CFast; Kapacita (v GB):512
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäťové karty |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 843367130382 |
| Adaptér (redukcia) v balení: | Nie |
| Kapacita pamäťovej karty: | 512 GB |
| Technológia pamäťovej karty: | CFast |
| Rýchlosť čítania min. (MB/s): | 1700 |
| Rýchlosť zápisu min. (MB/s): | 1300 |
| Typické použitie: | Nahrávanie 4K videí |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
AXAGON CRE-SMP2A, USB-A + USB-C PocketReader 4-slot čítačka Smart card (eID klient) + SD/microSD/SIM Axagon
Na sklade
(16 ks)
€12,15 bez DPH
€14,94
AXAGON CRE-SM3TC, USB-C FlatReader čítačka kontaktných kariet ID card (eID klient), kábel 1.2 m Axagon
Na sklade
(11 ks)
€9,54 bez DPH
€11,73
AKASA čtečka karet AK-CR-12, externí, 2-In-1 USB 3.2 Akasa
Na sklade
(20 ks)
€8,41 bez DPH
€10,34
Kingston čtečka karet MobileLite Plus USB 3.1 SDHC/SDXC UHS-II MLP
Na sklade
(10 ks)
€8,43 bez DPH
€10,37
Čtečka karet C-tech UCR-01, USB 2.0 TYPE A, micro SD C-Tech
Na sklade
(19 ks)
€2,53 bez DPH
€3,11
AXAGON CRE-SM3N, USB-A FlatReader čítačka kontaktných kariet ID card (eID klient), kábel 1,3 m Axagon
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
(11 ks)
€9,16 bez DPH
€11,27
Podobné produkty
Karta TRANSCEND MicroSDXC 128GB 300S, UHS-I U3 V30 + adaptér TS128GUSD300S-A Transcend
Na sklade
(6 ks)
€27,50 bez DPH
€33,83
Karta TRANSCEND SDXC 64GB 300S, UHS-I U3 V10 (R:100/W:25 MB/s) TS64GSDC300S Transcend
Na sklade
(20 ks)
€20,69 bez DPH
€25,45
Mio 256 GB microSDXC, V30, U3, A2 paměťová karta 414040000249
Na sklade
(31 ks)
€74,50 bez DPH
€91,64
Predajňa ZV
Sandisk MicroSDXC karta 256GB Ultra (100MB/s, Class 10 UHS-I, Android) SDSQUNR-256G-GN3MN SanDisk
Na sklade
(1 ks)
€38,56 bez DPH
€47,43
SanDisk Ultra SDXC 128GB 140MB/s Class10 UHS-I SDSDUNB-128G-GN6IN
Na sklade
(8 ks)
€27,11 bez DPH
€33,35
Tip
KIOXIA microSDXC Karta EXCERIA G2 128GB, UHS-I U3 V30, s Adaptérem LMEX2L128GG2 Toshiba
Na sklade
(54 ks)
€22,24 bez DPH
€27,36
SanDisk Ultra/SDHC/32GB/UHS-I U1 / Class 10 SDSDUNR-032G-GN3IN
Na sklade
(74 ks)
€12,85 bez DPH
€15,81
