MacBook Neo 13'' A18P 6C CPU/5C GPU/8G/512/CZ/IND MHFG4CZ-A Apple
Apple MacBook Neo 13'' Operační systém: ,macOS Procesor: ,Čip A18 Pro (6jádrové CPU se 2 výkonnostními a 4 úspornými jádry) Paměť: ,8GB Pevný disk: ,512GB Displej: ,13'' Liquid Retina s LED podsvícením a technologií IPS, rozlišení 2408x1506 při 219 pixelech na palec Jas: ,500 nitů Grafická karta: ,A18 Pro (5jádrové GPU) Audio: ,Ano Web kamera: ,FaceTime HD kamera s rozlišením 1080p Polohovací zařízení: ,Multi-Touch trackpad + Touch ID Layout klávesnice: ,CZ Síť: ,ne Bezdrátová komunikace: ,Wi-Fi 6E (802.11ax) A Bluetooth 6 Porty USB: , *1x USB 3 typ C port s podporou pro nabíjení, DisplayPort, USB 3 (až 10Gb/s) *1x USB 2 typ C port s podporou pro nabíjení a USB 2 (až 480Mb/s) Další porty: , *3,5mm sluchátkový konektor Baterie: ,36,5Wh lithium-iontová baterie Výdrž baterie: ,až 11 hodin bezdrátového prohlížení webu Napájení: ,napájecí adaptér se prodává zvlášť (minimální příkon potřebný k nabíjení zařízení: 20 W) Barva: ,Indigo Materiál: ,Hliník Rozměry: ,297,5x12,7x206,4mm Hmotnost: ,1,23kg V krabici: *13'' MacBook Neo *nabíjecí kabel USB-C (1,5m) *český návod
Dodatočné parametre
| Kategória: | MacBooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.02 kg |
| EAN: | 195950853063 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | Liquid Retina |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| Počet USB Typ C: | 1 |
| Typ notebooku: | Štandardný notebook |
| Výrobca CPU: | Apple |
| Typ CPU: | Apple A18 Pro |
| Modelový rad: | Apple MacBook Neo |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | Multidotykový trackpad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Operačný systém: | macOS |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Konektor HDMI: | Nie |
| Layout klávesnica: | CZ |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 8 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Uhlopriečka ("): | 13 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,23 |
| Farba: | Indigo |
| Displej - rozlíšenie: | 2408x1506 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Apple kompatibilný: | Ano |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,2 |
| Modelový rad GPU: | Apple A18 Pro |
| USB 3.x: | Ne |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Výška (mm): | 12,7 |
| Šírka (mm): | 297,5 |
| Hĺbka (mm): | 206,4 |
| Presný model CPU: | A18 Pro |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,89 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 36,5 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 6.0 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
