MERCUSYS MB118-4G venkovní-pout door WiFi4 router (N300, 4G LTE, 2,4GHz, 1x100Mb/s LAN/WAN,1xnanoSIM,1xPoE-Out) Mercusys
Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Wi-Fi routery; Komunikačné pásmo:2,4 GHz; Podporované štandardy:802.11b/g, 802.11b/g/n, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Wi-Fi routery; Komunikačné pásmo:2,4 GHz; Podporované štandardy:802.11b/g, 802.11b/g/n, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Dodatočné parametre
| Kategória: | WiFi AP a Routre |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.91 kg |
| EAN: | 6957939002848 |
| Možnosť externej antény: | Nie |
| Počet portov LAN: | 1 |
| Slot na SIM kartu: | Áno |
| Spôsob použitia: | Vonkajšie aj Vnútorné |
| Typ antény: | Odnímatelná |
| USB port: | Nie |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku: | Wi-Fi routery |
| Komunikačné pásmo: | 2,4 GHz |
| Podporované štandardy: | 802.11b/g, 802.11b/g/n, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Zabezpečenie: | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Typy PoE: | PoE - Out |
| Ďalšie vlastnosti: | PoE (Power over ethernet), Podpora 4G/LTE, Podpora 3G |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
