Microsoft Surface Laptop 15'' (8. edícia)/U5-335/15''/3270x2180/T/32GB/512GB/Intel int/W11P/Platinum/2R EP2-51063
Microsoft Surface Laptop for Business 15'' (8. edice) *Copilot+ PC *Zero Trust Software: Windows 11 Pro + předinstalované aplikace Microsoft 365 Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 335 (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,2/4,6 GHz, LPE-core 1,6/3,4 GHz, 12 MB cache) NPU: Intel® AI Boost se 50 TOPS Grafická karta: Intel® Graphics Senzory: senzor okolní barvy Zabezpečení: *zabezpečení na podnikové úrovni díky čipu TPM 2.0 a podpoře nástroje BitLocker *počítač s izolovaným jádrem Windows 11 *technologie Microsoft Pluton *ověřování pomocí rozpoznání obličeje Windows Hello s vylepšeným zabezpečením přihlášení Displej: dotykový 15'' antireflexní PixelSense™ Flow, sRGB a Vivid, Dolby Vision IQ™ Rozlišení: 3270 × 2180 (262 PPI) Poměr stran: 3:2 Kontrastní poměr: 1300:1 Obnovovací frekvence: až 120 Hz Dotyk: 10bodový vícedotykový Jas: SDR 600 nitů (max.) Paměť: 32GB LPDDR5x RAM Úložný prostor: 512GB Baterie: 66Wh Klávesnice: posvícená, celý řádek funkčních kláves (F1-F12), klávesy Copilot, Windows a speciální tlačítka pro ovládání médií, jasu obrazovky Touchpad: haptický (Precision touchpad) Připojení: *2× port USB-C® s rozhraním USB4®/Thunderbolt™ 4 (podpora nabíjení, přenosu dat, DisplayPort 2.1 s podporou až tří 4K monitorů při 60 Hz, dokovací stanice Surface Thunderbolt™ 4) *1× port USB-A 3.2 *1× 3,5mm konektor pro sluchátka *1× port Surface Connect *1× čtečka karet MicroSDXC Express Kamera, video a zvuk: *Full HD přední kamera Surface Studio 1080p *efekty Windows Studia s funkcemi automatického rámování, očního kontaktu, rozmazání portrétu a rozostření pozadí *kamera Windows Hello s ověřováním podle obličeje *reproduktory Omnisonic® s technologií Dolby® Atmos® *podpora Bluetooth® LE Audio *dva studiové mikrofony s hlasovým zaměřením Bezdrátové připojení: *Wi-Fi 7 *Bluetooth® Core 5.4 Vnější design: *plášť: eloxovaný hliník *barva: platinová Obsah balení: *Surface Laptop *65W napájecí zdroj Surface Connect *úvodní příručka *dokumentace k zabezpečení a záruce Rozměry: 329 × 239 × 18,26 mm Hmotnost: 1,67 kg Záruka: 2 roky (poskytovaná výrobcem) Odkaz na stránky výrobce: https://www.microsoft.com/en-us/d/surface-laptop-for-business-138-and-15-inch-8th-edition-intel/8mzbmmcjzpn5? Odkaz na požadavky pro nabíjení Surface Laptop: https://support.microsoft.com/en-US/surface/battery/surface-charging-requirements-and-power-supplies
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 196388647941 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 1 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | MS Surface Laptop 15 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Nie |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Batéria - počet článkov: | 6 |
| Uhlopriečka ("): | 15 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,67 |
| Farba: | Platinová |
| Displej - rozlíšenie: | 3270x2180 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 239 |
| Šírka (mm): | 329 |
| Hĺbka (mm): | 18,26 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U5-335 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,6 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 66 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 600 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
