MikroTik L41G-2axD&FG621-EA, hAP ax lite LTE6
Značka: MikroTik
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | L41G-2axD&FG621-EA |
| Architecture | ARM |
| CPU | IPQ-5010 |
| CPU core count | 2 |
| CPU nominal frequency | 800 MHz |
| Switch chip model | MT7531BE |
| RouterOS license | 4 |
| Operating System | RouterOS v7 |
| Size of RAM | 256 MB |
| Storage size | 128 MB |
| Storage type | NAND |
| MTBF | Approximately 100'000 hours at 25C |
| Tested ambient temperature | -40°C to 60°C |
Wireless capabilities
| Details | |
|---|---|
| Wireless 2.4 GHz Max data rate | 574 Mbit/s |
| Wireless 2.4 GHz number of chains | 2 |
| Wireless 2.4 GHz standards | 802.11b/g/n/ax |
| Antenna gain dBi for 2.4 GHz | 4.3 |
| Wireless 2.4 GHz chip model | IPQ-5010 |
| Wireless 2.4 GHz generation | Wi-Fi 6 |
| WiFi speed | AX600 |
Mobile
| Details | |
|---|---|
| 3G Category | R8 (42.2Mbps Downlink, 11.2Mbps Uplink) |
| 3G bands | 1 (2100MHz) / 3 (1800MHz) / 5 (850MHz) / 8 (900MHz) |
| LTE Category | 6 (300Mbit/s Downlink, 50Mbit/s Uplink) |
| LTE FDD bands | 1 (2100MHz) / 3 (1800MHz) / 5 (850MHz) / 7 (2600MHz) / 8 (900 MHz) / 20 (800MHz) / 28 (700MHz) |
| LTE TDD bands | 38 (2600MHz) / 40 (2300MHz) / 41 (2500MHz) |
| TAC | 86335904 |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 4 |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Number of SIM slots | 1 Modem (Micro SIM) |
Powering
| Details | |
|---|---|
| Number of DC inputs | 1 (USB-C) |
| Supported Voltage | 5 V |
| Max power consumption | 12 W |
| Max power consumption without attachments | 12 W |
| Cooling type | Passive |
Certification & Approvals
| Details | |
|---|---|
| Certification | CE, EAC, ROHS |
| IP | 20 |
Other
| Details | |
|---|---|
| Mode button | Yes |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routre a firewally |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 4752224008824 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
Ubiquiti LiteAP 5AC-16-120, LAP-120, 120° LAP-120-EU
Na sklade
(20 ks)
€67,63 bez DPH
€83,18
Ubiquiti UniFi 6 PRO Access Point (573,5Mbps/4800Mbps) indoor U6-Pro
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
(20 ks)
€135,12 bez DPH
€166,20
Tenda Nova EE3 Pro (2-pack) WiFi7 BE3600 Mesh Gigabit systém, 6x GLAN/GWAN, WPA3, VPN, CZ app 75012037
Na sklade
(1 ks)
€176,02 bez DPH
€216,50
Predajňa ZV
TP-Link EAP245 V3 AC1750 WiFi Ceiling/Wall Mount AP Omada SDN TP-link
Na sklade
(13 ks)
€87,89 bez DPH
€108,10
Tenda TX2 Pro - Wireless AX1500 Router 802.11ac/a/b/g/n/ax,1500 Mb/s, GWAN, GLAN, WiFi 6 75011948
Na sklade
(20 ks)
€29,09 bez DPH
€35,78
Ubiquiti Wave-AP-Micro - UISP Wave Access Point Micro
Na sklade
(3 ks)
€409,27 bez DPH
€503,40
Podobné produkty
MIKROTIK RouterBOARD PowerBox Pro + L4 (800MHz; 128MB RAM, 5xGLAN switch, PoE in/out, zdroj) RB960PGS-PB MikroTik
Na sklade
(19 ks)
€76,18 bez DPH
€93,70
MIKROTIK RouterBOARD 260GSP 5-port Gigabit smart switch + 1x SFP (SwitchOS, PoE-ouit plastic case + zdroj) CSS106-1G-4P-1S MikroTik
Na sklade
(10 ks)
€38,65 bez DPH
€47,54
MikroTik Cloud Core Router, CCR2004-1G-12S+2XS
Na sklade
(2 ks)
€409,92 bez DPH
€504,20
MikroTik RouterBOARD RB1100Dx4 DudeEdition (RB1100AHx4), 1.4 GHz štvorjadrový procesor, 1 GB RAM, 13x LAN, vrátane. Lic
Na sklade
(2 ks)
€271,71 bez DPH
€334,20
MIKROTIK cAP XL ac with RouterOS L4 license, International version RBcAPGi-5acD2nD-XL MikroTik
Na sklade
(10 ks)
€69,27 bez DPH
€85,20
MikroTik CRS812-8DS-2DQ-2DDQ-RM 2x 400G QSFP-DD, 2x 200G QSFP56, 8x 50G SFP56, 2x 10GE Cloud Router Switch
Na sklade
(1 ks)
€887,89 bez DPH
€1 092,10
MikroTik L22UGS-5HaxD2HaxD-15S, mANTBox ax 15s (RouterOS L4)
Na sklade
(4 ks)
€125,53 bez DPH
€154,40
