MikroTik SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD), 716MHz CPU, 256MB RAM, 1x LAN, integr. 5GHz Wi-Fi, 2x16dBi, 802.11ac, 25dBm, vč.L3
Značka: MikroTik
MikroTik SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD), 716MHz CPU, 256MB RAM, 1x LAN, integr. 5GHz Wi-Fi, 2x16dBi, 802.11ac, 25dBm, vč.L3
Značka: MikroTik
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | RBSXTsqG-5acD |
| Architecture | ARM 32bit |
| CPU | IPQ-4018 |
| CPU core count | 4 |
| CPU nominal frequency | 716 MHz |
| Dimensions | 129 x 129 x 34 mm |
| License level | 3 |
| Operating System | RouterOS |
| Size of RAM | 256 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| Tested ambient temperature | -40°C to 70°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 10-28 V |
| Number of DC inputs | 1 (PoE-IN) |
| Max power consumption | 7 W |
Wireless
| Details | |
|---|---|
| Antenna gain dBi for 5 GHz | 16 |
| Wireless 5 GHz standards | 802.11a/n/ac |
| Wi-Fi generation | 5 |
| Wireless 5 GHz Max data rate | 867 Mbit/s |
| Wireless 5 GHz number of chains | 2 |
| Wireless 5 GHz chip model | IPQ-4018 |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
Wireless specifications
| 5 GHz | Transmit (dBm) | Receive Sensitivity |
|---|---|---|
| 6MBit/s | 25 | -96 |
| 54MBit/s | 21 | -80 |
| MCS0 | 25 | -96 |
| MCS7 | 20 | -75 |
| MCS9 | 18 | -70 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | WiFi AP a Routre |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 4752224004697 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
MIKROTIK držák do 10/19 racku pro MikroTik hAP AC2/hAP ac lite šedá antracit D-MTACX OEM
Na sklade
(2 ks)
€12,61 bez DPH
€15,51
Bezdrôtová nabíjačka ALIGATOR Mag-Book 2v1, určené pre MagSafe a nabíjanie Apple Watch, 15W, biela AMS02WT Aligator
Na sklade
(5 ks)
€31,55 bez DPH
€38,81
Anténní držák na okno 25cm pravý, průměr 28mm K25O28P OEM
Na sklade
(3 ks)
€6,99 bez DPH
€8,60
Ubiquiti UACC-Camera-CJB-W - Camera Compact Junction Box, káblový box pre UVC-G5-xxx-Ultra
Vypredané
€42,15 bez DPH
€51,84
TP-LINK držák s kabelovou krytkou pro kamery VIGI C400/C440/C440-W na stěnu nebo strop bílý D-VIGIC4X-C OEM
Na sklade
(3 ks)
€15,87 bez DPH
€19,52
UBNT AirMax Omni ant. všesměrová MIMO 5GHz 10dBi AMO-5G10 Ubiquiti
Na sklade
(2 ks)
€93,74 bez DPH
€115,30
Držák na stožár 30cm,průměr 42mm-přísl. PK30S42 OEM
Na sklade
(3 ks)
€10,71 bez DPH
€13,17
Podobné produkty
Tenda TE3L BE3600 WiFi 7 Mesh Router, 3570 Mb/s, 3x GWAN/GLAN, IPv6, VPN, WPA3, Wi-Fi+, CZ app 75012031
Na sklade
(5 ks)
€96,59 bez DPH
€118,81
Tenda Nova EX3 (3-pack) WiFi6 AX1500 Mesh Gigabit systém, 6xGLAN/GWAN, WPA3, VPN, SMART CZ aplikácie 75011985
Na sklade
(1 ks)
€137,24 bez DPH
€168,81
Tenda i24 - Wireless-AC Client+AP/ AP 1200 Mb/s, PoE/DC, 1x GLAN, 12x SSID, MIMO, 256 clients 75011840
Na sklade
(2 ks)
€49,65 bez DPH
€61,07
MikroTik LHGGM&EG18-EA, LHG LTE18 kit LHGGM+EG18-EA
Na sklade
(18 ks)
€195,85 bez DPH
€240,90
Ubiquiti E7 Campus - UniFi Enterprise E7 Campus Access Point E7-Campus
Na sklade
(10 ks)
€753,33 bez DPH
€926,60
Tenda i27 WiFi6 AX3000 AP 2976 Mbps, 1x GLAN, 16x SSID, VLAN, aktívny PoE, stena/strop, Client + AP 75011998
Na sklade
(3 ks)
€81,10 bez DPH
€99,75
Tenda Nova EX12 (2-pack) WiFi6 AX3000 Mesh Gigabit systém, 6xGLAN/GWAN, WPA3, VPN, SMART CZ aplikácie 75012004
Na sklade
(1 ks)
€147,72 bez DPH
€181,70
