MS Srfc Lptp 13'' - U5/24GB/512GB/W11P, Platinum EP2-72586 Microsoft
Microsoft Surface Laptop for Business 13'' (1. edice) *Copilot+ PC *dotykový displej PixelSense *přizpůsobitelný přesný touchpad s adaptivním dotykovým režimem Software: Windows 11 Pro + předinstalovaná aplikace Microsoft 365 Procesor: Intel® Core Ultra 5 325 (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,1/4,5 GHz, LPE-core 1,6/3,4 GHz, 12 MB cache) NPU: Intel® AI Boost (50 TOPS) Grafická karta: Intel® Graphics Senzory: senzor okolní barvy Zabezpečení: *vylepšené zabezpečení pomocí Microsoft Pluton *počítač se zabezpečeným jádrem Windows 11 *integrovaná podpora TPM 2.0 a BitLocker *ověřování pomocí tlačítka napájení se snímačem otisku prstu Windows Hello s vylepšeným zabezpečením přihlášení Displej: dotykový 13'' PixelSense™, sRGB a Enhanced, antireflexní Rozlišení: 1920 × 1280 (178 PPI) Poměr stran: 3:2 Kontrastní poměr: 1000:1 Obnovovací frekvence: až 60 Hz Dotyk: 10bodový vícedotykový Jas: 500 nitů Paměť: 24GB LPDDR5x RAM Úložný prostor: 512GB Klávesnice: podsvícená, celý řádek funkčních kláves (F1-F12), klávesy Copilot, Windows a speciální tlačítka pro ovládání médií, jasu obrazovky Touchpad: Přesný touchpad Porty: *1× USB-A/USB 3.2 *2× USB-C®/USB 3.2 (nabíjení, přenos dat, DisplayPort 2.1 s podporou až dvou monitorů 4K s frekvencí 60 Hz) *1× 3,5mm konektor pro sluchátka Kamera, video a zvuk: *přední kamera Surface Studio s rozlišením Full HD *kamera s rozlišením Full HD (1080p) *podpora pro efekty Windows Studia s automatickým rámováním, rozmazáním portrétu, očním kontaktem a portrétním světlem *reproduktory Omnisonic® s Dolby Audio™ *podpora Bluetooth® LE Audio *dva studiové mikrofony s hlasovým zaměřením Bezdrátové připojení: *Wi-Fi 7 *Bluetooth® Core 5.4 Vnější design: *plášť: eloxovaný hliník *barva: platinová Obsah balení: *Surface Laptop *nabíjecí kabel USB-C® *síťová nabíječka Surface 45 W USB-C *úvodní příručka *dokumentace k zabezpečení a záruce Rozměry: 285,65 x 214,14 x 15,6 mm Hmotnost: 1,24 kg Záruka: 2 roky (poskytovaná výrobcem) Odkaz na stránky výrobce: https://www.microsoft.com/en-us/surface/devices/surface-laptop
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 196388820030 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 1 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 0 |
| Počet USB Typ C: | 2 |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | MS Surface Laptop 13 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Nie |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 24 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Uhlopriečka ("): | 13 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,24 |
| Farba: | Platinová |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1280 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 45 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 214,14 |
| Šírka (mm): | 285,65 |
| Hĺbka (mm): | 15,6 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U5-325 |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,5 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 50 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
