MSI Claw 8 AI+ A2VM-022CZ herní konzole/Core Ultra 7 258V/32GB/1TB/8" FHD+, 120Hz1 Touch/win 11 9S7-1T5211-022
MSI Claw 8 AI+ A2VM-022CZ * Cooler Boost Hyper Flow * ergonomický design pro optimální herní zážitek * MSI AI Engine Operační systém: Windows 11 Home Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 258V Paměť: 32GB LPDDR5x-8533 Úložiště: 1TB PCIe Gen4x4 M.2 2230 NVMe Čtečka paměťových karet: microSD Displej: dotykový 8'' IPS FHD+ (1920×1080), 120Hz, 100% sRGB Grafická karta: grafika Intel® Arc™ 140V (16GB) Audio: 2x 2W, mikrofon pole Připojení: Intel® Wi-Fi 7 + Bluetooth 5.4 Baterie a napájení: 6 článková 80Wh, adaptér 65W PD Ovladače: * tlačítka RGB ABXY * pravý a levý RGB joystick s Hallovým efektem * D-pad * pravé a levé tlačítko s Hallovým efektem * pravý a levý bumper * tlačítko View * tlačítko Menu * tlačítko MSI Center M * tlačítko Quick Settings * tlačítko Macro (M1/M2) * HD haptics * 6-osá IMU Čtečka otisků prstů: ano Porty: * 2x Thunderbolt™ 4 (DisplayPort™/ Power Delivery 3.0) * 1x čtečka microSD karet * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) Barva: Sandstorm Rozměry: 299 x 126 x 24 mm Hmotnost: cca 795 g Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry a konzoly |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.43 kg |
| EAN: | 4711377297608 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Nie |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 0 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Konektor HDMI: | Nie |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 8533 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 6 |
| Hmotnosť presná (kg): | 0,795 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 3.x: | Ne |
| USB 2.0: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2230 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Výška (mm): | 126 |
| Šírka (mm): | 299 |
| Hĺbka (mm): | 24 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U7-258V |
| Hmotnosť: | Super lehký do 1 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 80 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | 1 měsíc |
| NPU - počet TOPs: | 47 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
