MSI MEG Vision X/AI 2NVV9-289EU/Tower/U9-285K/64GB/2TB/RTX 5080/W11H/3R MEG Vision X AI 2NVV9-289EU
MEG Vision X AI 2NVV9-289EU Operační systém: ,Windows 11 Home , , , , , , , , Procesor: ,Intel Core Ultra 9 processor 285K Paměť: ,64GB(32GB*2), ,DDR5 SDRAM, ,U-DIMM Počet slotů (celkem/volných): ,4/2 Maximální velikost paměti: ,128GB Pevný disk: ,2TB, ,PCIe GEN5x4 NVMe, ,M.2 2280 M-KEY Grafická karta: ,NVIDIA ,GeForce RTX 5080 Audio: , *7.1 Channel HD Audio *Reproduktor: 1x 3W *1x D-MIC Chlazení: ,Liquid cooling Síť: ,Intel Killer E5000 Bezdrátová komunikace: , *Wi-Fi 7 *Bluetooth 5.4 Klávesnice: ,Ne Myš: ,Ne Napájení: ,POWER SUPPLY, 1200Q, (80PLUS GOLD) Přední porty: , *1x ,USB 3.2 Gen 2 (10G) Type C *2x ,USB 3.2 Gen 1 (5G) Type A *1x ,Audio Mic-in *1x Audio Headphone-out Zadní porty: , *1x ,USB 3.2 Gen 2x2 (20G) Type C (R) *3x ,USB 3.2 Gen 2 (10G) Type A (R) *4x ,USB 3.2 Gen 1 (5G) Type A (R) *2x Thunderbolt 4 *1x ,RJ45 *2x ,WiFi Antenna *2x ,Audio jack *1x ,S/PDIF Rozšiřující sloty: , *2x ,M.2 slots *1x ,2.5'' Drive Bays *1x ,3.5'' Drive Bays Barva: ,Černá Rozměry: ,502.7 x 299.3 x 423.4 mm Hmotnost: ,18,225 kg Záruka: ,3 Roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - Herné |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 25 kg |
| EAN: | 4711377437523 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | nVidia |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| Myš: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | MSI MEG Vision X |
| Prevedenie: | Tower |
| Ethernet - rýchlosť: | 5 Gbs |
| Zabezpečenie zámkom: | Kensington Lock |
| Klávesnica: | Ne |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor HDMI: | Áno |
| VESA štandard: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Áno |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 16 |
| Operačná pamäť (GB): | 64 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 4 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 2 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ano |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Počet jadier CPU: | 24 |
| Kapacita presná (GB): | 2TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,7 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 7 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 1 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 3 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 1200 |
| Počet pamäte RAM: | 64GB (2x 32GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 2 |
| Vodné chladenie: | Ano |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Nie |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozmery pamäte: | UDIMM |
| Presný model CPU: | U9-285K |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,5 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Počet jadier GPU: | 10752 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
