MSI PRO/AP272P 14M-1077EU/AIO/i5-14400/8GB/512GB/Intel int/W11H/3R PRO AP272P 14M-1077EU
MSI Pro AP272P Černá Operační systém: ,Windows 11 Home Procesor: ,Intel Core i5-14400 (10 jader - 6P + 4E, 16 vláken, P-core 2,5/4,7 GHz, E-core 1,8/3,5 GHz, 20 MB cache) Paměť: ,8GB(8GB*1) ,DDR5 SDRAM ,2800(5600)MHz ,SO-DIMM Počet slotů: ,2 (1 volný) Maximální velikost paměti: ,64Gb Pevný disk: ,512GB ,M.2-2280 M-KEY PCIe GEN3x4 w/o DRAM NVMe Optická mechanika: ,Ne Čtečka paměťových karet: ,Ne Displej: ,27'' ,1920x1080 (FHD) IPS,, 1000:1, 16,7mil. Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics 730 Audio: ,2 x 3W Webkamera: ,2.0MP (1080P) Klávesnice: ,USB Myš: ,SM9023M, USB Síť: ,Intel I219-V Bezdrátová komunikace: ,Wi-Fi 6E+BT5.3 Napájení: ,120W Boční porty: *2x ,USB 3.2 Gen 1 (5G) Type A *2x ,USB 2.0 Type A Zadní porty: *1x ,USB 3.2 Gen 2 (10G) Type C (R) *1x ,USB 3.2 Gen 2 (10G) Type A (R) *2x ,USB 3.2 Gen 1 (5G) Type A (R) *2x ,USB 2.0 Type A (R) *1x RJ45 *1x (v2.1) HDMI out *1x (v1.4) ,DP out *1x Line-out (R) *1x ,Mic-in (R) Barva: ,Černá Rozměry (ŠxHxV): ,613.49 x 268.00 x 457.66mm Hmotnost: ,7kg Záruka: ,3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - All in One |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 4711377418232 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| Myš: | Drátová |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | MSI PRO |
| Prevedenie: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor HDMI: | Áno |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Áno |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,5 |
| USB 2.0 (predný): | 2 |
| USB 3.x (predný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 0 |
| USB 2.0 (zadný): | 2 |
| USB 3.x (zadný): | 3 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 1 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 14. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 120 |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | i5-14400 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Farba: | Černá |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
