MSI PRO/DP180 14A-878EU/Tower/i5-14400/16GB/512GB/Intel int/W11H/3R PRO DP180 14A-878EU
MSI ,PRO DP180 14A-878EU Operační systém: ,Windows 11 Home Procesor: ,Intel Core i5 Processor 14400 Paměť: ,16GB(8GB*2), ,DDR5 SDRAM, ,U-DIMM Počet slotů (celkem/volných): ,2/0 Maximální velikost paměti: ,Max. 64GB Pevný disk: ,PCIe GEN3x4 w/o DRAM NVMe, ,M.2-2280 M-KEY, 512GB*1 Čtečka paměťových karet: Ano Grafická karta: ,Intel UHD Graphics 730 Audio: ,7.1 Channel HD Audio, ,Realtek ALC897 Kamera: Ne Chlazení: ,Air cooling 65W Síť: ,1x Intel I226-V+1x Intel I219-V Bezdrátová komunikace: , *Wi-Fi 6E *Bluetooth 5.3 Klávesnice: ,Ne Myš: ,Ne Správa zabezpečení: ,Kensington, Lock ,Padlock Lock Napájení: ,POWER SUPPLY, ,80PLUS BORNZE Přední porty: , *1x ,USB 3.2 Gen 2 (10G) Type C *2x ,USB 3.2 Gen 1 (5G) Type A *1x ,Audio Mic-in *1x ,Audio Headphone-out *1x ,Card Reader Zadní porty: , *1x ,USB 3.2 Gen 1 (5G) Type A (R) *4x ,USB 2.0 Type A (R) *2x ,RJ45 (2,5G/1G) *1x ,VGA out *1x ,HDMI out (v2.1) *1x ,DP out (v1.4) *1x ,PS/2 *1x ,COM Port *3x ,Audio jack ,(Line in / Line out / MIC in) Rozšiřující sloty: , *1x ,2.5'' Drive Bays (Free) *1x ,3.5'' Drive Bays(Free) Barva: ,Černá Rozměry: ,168 x 323 x 369 mm Hmotnost: ,7,5 kg Záruka: ,3 Roky Stránky výrobce: ,https://www.msi.com/Business-Productivity-PC/PRO-DP180-14th/Overview
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - Desktop |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 8.12 kg |
| EAN: | 4711377350884 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| Myš: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | MSI PRO |
| Prevedenie: | Tower |
| Ethernet - rýchlosť: | 2,5 Gbs |
| Zabezpečenie zámkom: | Kensington Lock |
| Klávesnica: | Ne |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor HDMI: | Áno |
| VESA štandard: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Áno |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ano |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,5 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 4 |
| USB 3.x (zadný): | 1 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 1 |
| PS/2 (zadný): | 1 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 14. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 350 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozmery pamäte: | UDIMM |
| Presný model CPU: | i5-14400 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
