Pripravte sa na dobrodružstvá s novou PS5 PRO!
Pripravte sa na hodiny zábavy s novou konzolou PlayStation 5 Pro, ktorá prichádza s mnohými novými fuknciami, ktorých sa nebudete vedieť nabažiť.
Najväčšími prednosťami konzoly PlayStation 5 Pro je pokročilé sledovanie lúčov, mimoriadne ostrý obraz pre televízor 4K a vysoká snímková frekvencia.
O produkte
- Superrozlíšenie PlayStation
Užívajte si každý detajly s novým ultrarozlíšením PlayStation (PSSR), ktorý bude na televízoroch 4K vynikať. Rozlíšenie je dolaďované umelou inteligenciou pre tie najostrejšie a najlepšie detajly.
Funkcia dostupná len vo vybraných hrách pre systém PS5, ktoré boli v porovnaní so systémom PS5 Pro vylepšené. Vylepšené funkcie pre PS5 Pro sa budú líšiť v závislosti od hry. - Optimalizácia výkonu
Ponorte sa do hier ešte viac vďaka konzistnejšej a vyššej snímkovej frekvencii na displejoch s podporou 60 Hz a 120 Hz.
Funkcia dostupná len vo vybraných hrách pre systém PS5, ktoré boli v porovnaní so systémom PS5 Pro vylepšené. Vylepšené funkcie pre PS5 Pro sa budú líšiť v závislosti od hry. - Pokročilý Ray Tracing
Objavujte ohromné herné svety s vylepšeným ray tracingom a užívajte si lepšie tiene a vysokokvalitné osvetlenie.
Funkcia dostupná len vo vybraných hrách pre systém PS5, ktoré boli v porovnaní so systémom PS5 Pro vylepšené. Vylepšené funkcie pre PS5 Pro sa budú líšiť v závislosti od hry.
- S kvalitou obrazu sa nezabúda na PS4
Zlepšite si rozlíšenie vybraných hier na PS4.10 zapnutím funkcie Enhanced Image Quality for PS4 Games (Zvýšená kvalita obrazu pre hry na PS4) a aktivujte dodatočný výkon po spracovaní. Výsledkom sú ostrejšie a plyulejšie hry. - Vylepšené bezdrôtové pripojenie
Pri hraní online hier si môžete užívať nižšiu latenciu a väčšiu stabilitu vďaka vylepšeným možnostiam bezdrôtového pripojenia na internet v systéme PlayStation 5 Pro, ktoré zahŕňajú väčšiu využiteľnú šírku pásma na zvýšenie prenosových rýchlostí pomocou štandardu IEEE 802.11be a kompatibilného smerovača. - Vysokorýchlostný disk SSD k vašim službám
Načítavajte naištalované hry pre systém PlayStation 5 ešte rýchlejšie vďaka vylepšenému ultrarýchlemu SSD. - Integrovaný vstup/výstup
Vlastná integrácia systémov konzoly PS5 Pro umožňuje tvorcom čerpať dáta z disku SSD tak rýchlo, že môžu navrhovať hry spôsobom, aký nebol nikdy predtým možný. - Video výstup HDMI 1440p pre ešte lepšiu vizualizáciu
Hry, ktoré natívne podporujú rozlíšenie 1440p si môžete užiť v takej ostrosti ako autori zamýšľali a hry, ktoré presahujú natívne rozlíšenie 1440p, napríklad 4K, môžu využívať vylepšený anti-aliasing rostredníctvom supersamplingu až na výstup 1440p.
- Ešte lepšie rozlíšenie 8K
Hry kompatibliné s rozlíšením 8K sú teraz možné hrať vďaka podpore HDMI 2.1., samozrejme v spolupráci s displejom 8K. - Variabilná obnovovacia frekvencia (VRR)
Zvýšte vizuálny výkon kompatibilných hier pre systém PS5® zapnutím funkcie VRR. Tým sa synchronizuje obnovovacia frekvencia displeja s výstupom konzoly. Hranie je plynulejšie, pretože scény sa vykresľujú plynulo, grafika vyzerá ostrejšie, pričom problémy s tempom snímok a trhanie obrazovky sú minimalizované - Tempest 3D AudioTech
Vžite sa do hry vďaka technológii Tempest 3D AudioTech2 a v podporovaných hrách sa budete cítiť ako keby ste tam naozaj boli. - Haptická spätná väzba je samozrejmosťou
Zažite haptickú spätnú väzbu prostredníctvom bezdrôtového ovládača DualSense vo vybraných tituloch pre systém PS5 a pocíťte účinky a dopad vašich akcií v hre prostredníctvom dynamickej haptickej odozvy. - Adaptívne spúšte ako stálica
Vychutnajte si úchvatné adaptívne spúšte s dynamickými úrovňami odporu, ktoré simulujú fyzický dopad herných aktivít vo vybraných hrách pre systém PS5. - Nezabudlo sa ani na ASTRO’S Playroom
Preskúmajte štyri svety, z ktorých každý predstavuje inovatívne hranie s využitím všestranných funkcií bezdrôtového ovládača DualSense, v tejto hre, ktorá je súčasťou balenia pre všetkých používateľov konzoly PS5 Pro.
| CPU | AMD Zen 2 (informácia sa môže zmeniť) |
| Počet jadier CPU | 8 (informácia sa môže zmeniť) |
| Frekvencia CPU | 3,5 GHz (informácia sa môže zmeniť) |
| GPU | informácia bude doplenená |
| Frekvencia GPU | informácia bude doplenená |
| Pamäť | 2 TB |
| Pevný disk | NVMe SSD slot |
| Rýchlosť pevného disku | informácia bude doplnená |
| Ovládač | Bezdrôtový ovládač Sony DualSense |
| Mechanika | bez mechaniky |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Rozmery | približne 388 x 89 x 216 mm |
| Hmotnosť | približne 3,1 kg |
Obsah balenia
- Konzola PS5 Pro
- Bezdrôtový ovládač Sony DualSense
- 2 TB SSD
- 2 horizontálne nožičky na postavenie konzoly vodorovne
- HDMI kábel
- Sieťový kábel
- USB kábel
- Tlačené materiály
- ASTRO'S PLAYROOM (predinštalovaná hra)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry a konzoly |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 5.01 kg |
| EAN: | 711719595915 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
