Spojenie počítaču a PlayStation VR2 je konečne tu
Konenče sme sa dočkali! Spojenie úspešného PS VR2 a počítaču prichádza. Môžete sa tešiť na obľúbené hry, ktoré ponúka platforma Steam ako sú napríklad Alyx, Fallout 4 VR alebo War Thunder.
Jednoducho pripojte tento adaptér k počítaču so systémom Windows, stiahnite si aplikáciu SteamVR a bezplatnú aplikáciu PlayStation VR2 zo služby Steam, vyberte si herný titul a hrajte.
O produkte
- Dostupné funkcie
PS VR2 bolo vytvorené aby fungovale hlavne s PlayStation 5, takže niektoré funkcie nebudú dostupné na PC. Tie, ktoré sú dostupne sú obraz v rozlíšení 4K, 110-stupňové zorné pole, detekcia dotyku prstov, priehľadné videnie, foveated rendering (bez sledovania očí) a 3d zvuk v podporovaných hrách. - Hranie na PC
Steam ponúka naozaj obrovský výber herných titulov na VR, vrátane rôznych hier s otvoreným svetom, RPG hier, športových a iných simulátorov, horových a logických hier, ktoré si môžete vychutnať spolu s PS VR2.
Technické parametre
| Adaptér PC PlayStation VR2 | |
| Menovité hodnoty: Adaptér PC | vstup 5,1 V – |
| Menovité hodnoty: Adaptér AC | vstup 100 – 240 V – 0,4 A 50/60 Hz výstup 5,1 V – 2,8 A |
| Vonkajšie rozmery | cca 79 x 79 x 17 mm |
| Hmotnosť | cca 110 g |
| Prevádzková teplota | 5 °C – 35 °C |
| Krajina výroby | Čína |
Obsah predajného balenia
- VR headset
- Ovládače PlayStation VR2 Sense (L) / (R) s pripevnenými popruhmi
- USB kábel (pre párovanie ovládača a nabíjanie)
- Stereo slúchadlá
- 3 veľkosti silikónových nástavcov do uší
- Dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné ovládače |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.53 kg |
| EAN: | 711719582915 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
