PREMIUMCORD Kabel napájecí 230V pro NTB 2m (3pin C5, trojlístek, "Mickey Mouse") kpspu PremiumCord
Značka: PremiumCord
PREMIUMCORD Kabel napájecí 230V pro NTB 2m (3pin C5, trojlístek, "Mickey Mouse") kpspu PremiumCord
Značka: PremiumCord
Délka kabelu 1,8 m
průřez vodičů 3 x 0,75 mm, max. 10A
univerzální SCHUKO IEC CEE 7-VII vidlice - použitelná i pro českou zásuvku
Konektor C6 3-prong (3-pólový) na straně notebookového zdroje
Schuko power supply plug angled <=> IEC jack straight
• cable H05VV F3G 0.75qmm (250V / 10A)
• plug according CEE 7-VII
• connector according EN 60320 CS
• VDE tested, with double safety contact
• colour: black
průřez vodičů 3 x 0,75 mm, max. 10A
univerzální SCHUKO IEC CEE 7-VII vidlice - použitelná i pro českou zásuvku
Konektor C6 3-prong (3-pólový) na straně notebookového zdroje
Schuko power supply plug angled <=> IEC jack straight
• cable H05VV F3G 0.75qmm (250V / 10A)
• plug according CEE 7-VII
• connector according EN 60320 CS
• VDE tested, with double safety contact
• colour: black
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie káble a adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 8592220001506 |
| Manuál: | Jiný |
| Délka (kabel): | 1,1m - 2m |
| Výrobce (kabel): | PremiumCord |
| Určení (kabel): | Propojovací |
| Konektor (kabel): | CEE 7/ (230V) |
| Provedení konektoru (kabel): | Rovný |
| GPSR: | KRUP, s.r.o.;Lnářská 776,10400,Praha 10,Česká republika;krup.pha@krup.cz |
| Konektor 2 (kabel): | IEC C |
| Opletení (kabel): | Ne |
| Barva (kabel): | Černá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
Omada Redundant Power Supply Module SPEC: 100-240VAC Input, 12VDC Output FEATURE: Redundant Power Supply Module for TL TL-MCRP100 TP-link
Na sklade
(3 ks)
€63,91 bez DPH
€78,61
Acar S8 FA Rack 1,5m kabel, 8 zásuvek, přepěťová ochrana, do racku, černá ppacars8-2rack PremiumCord
Na sklade
(6 ks)
€29,68 bez DPH
€36,51
Belkin přepěťová ochrana BSV804 - 8-zásuvka, 2xUSB/2.4A, 2m BSV804ca2M
Na sklade
(10 ks)
€43,54 bez DPH
€53,55
Belkin přepěťová ochrana BSV603 - 6-zásuvka, 2m BSV603ca2M
Na sklade
(21 ks)
€29,04 bez DPH
€35,72
Eaton Protection Strip 4 FR, prepäťová ochrana, 4 zásuvky, 1 m PS4F
Na sklade
(9 ks)
€10,20 bez DPH
€12,55
Podobné produkty
Solight predlžovací prívod, 4 zásuvky, biely, 3m PP22
Na sklade
(2 ks)
€5,37 bez DPH
€6,61
PREMIUMCORD Prodlužovací přívod 230V 1,5m 5zásuvek+vypínač+2x USB 2A ppd01 PremiumCord
Na sklade
(1 ks)
€13,92 bez DPH
€17,12
PremiumCord Prodlužovací přívod 230V 7m MF ppe1-07
Na sklade
(1 ks)
€7,75 bez DPH
€9,53
PREMIUMCORD Predlžovací kábel 230V 2m, 6 zásuviek + vypínač, biely pp6k-02 PremiumCord
Na sklade
(2 ks)
€5,80 bez DPH
€7,13
