PremiumCord Kabel síťový 230V k počítači 2m , přímý konektor do zásuvky kpsp2r
Délka kabelu 2 m, přímá vidlice CEE 7-VII (použitelná pro české i německé zásuvky)
barva černá
Průřez vodiče 3x0,75mm2
Proudové zatížení max 10A
barva černá
Průřez vodiče 3x0,75mm2
Proudové zatížení max 10A
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie káble a adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 8592220005191 |
| Barva (kabel): | Černá |
| GPSR: | KRUP, s.r.o.;Lnářská 776,10400,Praha 10,Česká republika;krup.pha@krup.cz |
| Provedení konektoru (kabel): | Rovný |
| Určení (kabel): | Propojovací |
| Konektor (kabel): | CEE 7/ (230V) |
| Manuál: | Jiný |
| Výrobce (kabel): | PremiumCord |
| Délka (kabel): | 1,1m - 2m |
| Opletení (kabel): | Ne |
| Konektor 2 (kabel): | IEC (TV) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
