PremiumCord napájecí kabel 240V, délka 5m CEE7 pravoúhlý/IEC C13 kpsp5
Délka kabelu 5m, pravoúhlá vidlice CEE 7-VII (použitelná pro české i německé zásuvky)
barva černá
Průřez vodiče 3x0,75mm2
Proudové zatížení max 10A
barva černá
Průřez vodiče 3x0,75mm2
Proudové zatížení max 10A
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie káble a adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8592220001438 |
| Délka (kabel): | 4,1m - 5m |
| Manuál: | Jiný |
| Konektor 2 (kabel): | IEC C |
| Barva (kabel): | Černá |
| Konektor (kabel): | CEE 7/ (230V) |
| Provedení konektoru (kabel): | Lomený/Rovný |
| Opletení (kabel): | Ne |
| Určení (kabel): | Propojovací |
| GPSR: | KRUP, s.r.o.;Lnářská 776,10400,Praha 10,Česká republika;krup.pha@krup.cz |
| Výrobce (kabel): | PremiumCord |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
