PremiumCord prodlužovací přívod 230V, 2m 3 zásuvky pp3-02
Praktický prodlužovací kabel se 3 zásuvkami.
Parametry a specifikace:
Počet zásuvek: 3
Délka kabelu 2m
Baleno v PE sáčku se závěsným systémem.
250 V max 10A
Parametry a specifikace:
Počet zásuvek: 3
Délka kabelu 2m
Baleno v PE sáčku se závěsným systémem.
250 V max 10A
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie káble a adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| EAN: | 8592220002602 |
| Konektor (kabel): | CEE 7/ (230V) |
| GPSR: | KRUP, s.r.o.;Lnářská 776,10400,Praha 10,Česká republika;krup.pha@krup.cz |
| Manuál: | Jiný |
| Konektor 2 (kabel): | CEE 7/ (230V) |
| Barva (kabel): | Bílá |
| Opletení (kabel): | Ne |
| Délka (kabel): | 1,1m - 2m |
| Výrobce (kabel): | PremiumCord |
| Určení (kabel): | Prodlužovací |
| Provedení konektoru (kabel): | Lomený |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
