PremiumCord Prodlužovací přívod 230V 5m MF ppe1-05
Prodlužovací přívod 230V - jednozásuvka.
- barva: bílá
- 250V, 16A
- baleno po 1ks
- průřez vodiče 3x1mm2
- závěs s EAN kodem
- 1x zásuvka / zástrčka
- délka 5m
- barva: bílá
- 250V, 16A
- baleno po 1ks
- průřez vodiče 3x1mm2
- závěs s EAN kodem
- 1x zásuvka / zástrčka
- délka 5m
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie káble a adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8592220003029 |
| Opletení (kabel): | Ne |
| Barva (kabel): | Bílá |
| GPSR: | KRUP, s.r.o.;Lnářská 776,10400,Praha 10,Česká republika;krup.pha@krup.cz |
| Délka (kabel): | 4,1m - 5m |
| Výrobce (kabel): | PremiumCord |
| Konektor (kabel): | CEE 7/ (230V) |
| Konektor 2 (kabel): | CEE 7/ (230V) |
| Manuál: | Jiný |
| Určení (kabel): | Prodlužovací |
| Provedení konektoru (kabel): | Rovný |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
