Spojka stereojack - stereojack samice-samice.
- Spojka vhodná pro změnu pohlaví konektoru nebo spojení dvou kabelů.
- Konektory: 2x stereojack 3.5" samice
- Zastříknutý adaptér
- Barva: černá
- Spojka vhodná pro změnu pohlaví konektoru nebo spojení dvou kabelů.
- Konektory: 2x stereojack 3.5" samice
- Zastříknutý adaptér
- Barva: černá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Audio káble a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8592220007300 |
| GPSR: | KRUP, s.r.o.;Lnářská 776,10400,Praha 10,Česká republika;krup.pha@krup.cz |
| Konektor (kabel): | 3,5 mm jack |
| Barva (kabel): | Černá |
| Opletení (kabel): | Ne |
| Provedení konektoru (kabel): | Rovný |
| Délka (kabel): | 0cm (kompaktní) |
| Určení (kabel): | Redukce |
| Výrobce (kabel): | PremiumCord |
| Konektor 2 (kabel): | 3,5 mm jack |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
