Prodlužovací přívod 230V 3m 6 zásuvek, vyp, černý ppa6k-03bk PremiumCord
Popis produktu:
PremiumCord Prodlužovací přívod 230V 3m 6 zásuvek + vypínač, černý
- Počet zásuvek: 6
- Vypínač: ano
- Maximální napětí: 250 V
- Maximální proud: 10A
- Maximální zátěž: 2300W
- Vodič kabelu: H05VV-F3G 1 mm2
- Dětské pojistka - dětské clonky: ano
- Materiál: kabel: PVC, zásuvky: plast ABS
- Baleno v PE sáčku se závěsným systémem.
- Barva kabelu a zásuvek: černá
- Délka kabelu: 3m
PremiumCord Prodlužovací přívod 230V 3m 6 zásuvek + vypínač, černý
- Počet zásuvek: 6
- Vypínač: ano
- Maximální napětí: 250 V
- Maximální proud: 10A
- Maximální zátěž: 2300W
- Vodič kabelu: H05VV-F3G 1 mm2
- Dětské pojistka - dětské clonky: ano
- Materiál: kabel: PVC, zásuvky: plast ABS
- Baleno v PE sáčku se závěsným systémem.
- Barva kabelu a zásuvek: černá
- Délka kabelu: 3m
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie káble a adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| EAN: | 8592220018580 |
| Konektor (kabel): | CEE 7/ (230V) |
| Opletení (kabel): | Ne |
| Provedení konektoru (kabel): | Lomený |
| Výrobce (kabel): | PremiumCord |
| Barva (kabel): | Černá |
| GPSR: | KRUP, s.r.o.;Lnářská 776,10400,Praha 10,Česká republika;krup.pha@krup.cz |
| Konektor 2 (kabel): | CEE 7/ (230V) |
| Délka (kabel): | 2,1m - 3m |
| Určení (kabel): | Prodlužovací |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
