Vyjadrite svoj štýl!
Najroztomilejší headset Razer Kraken Kitty V2 s párom jedinečných mačičkovských uší, s ktorým jednoznačne vyniknete na streame!
Vyjadrite svoju osobnosť a ohúrte svojich divákov osvetlením ušníc s rôznymi efektmi.
Výnimočnosť headsetu nespočíva len v jeho vzhľade, vyniká aj pohodlím, skvelou izoláciou hluku a krištáľovo čistým zvukom mikrofónu.

"Mňau" faktor
Vytvorte si roztomilú streamovaciu osobnosť v štýle mačičky s novým Razer Kraken Kitty V2. Vyniknite so slúchadlami v štýle "Kitty" poháňanými technológiou Razer Chroma RGB.
Mikrofón Razer Hyperclear Cardioid
Odnímateľný mikrofón bez problémov zabezpečí, že váš hlas bude rovnako čistý, ako váš štýl vďaka efektívnemu nastaveniu, ktoré je vyladené tak, aby zachytávalo čo najmenej hluku z ostatných smerov.


Reaktívne osvetlenie s efektmi
Prejavte svoju farebnú osobnosť a zaujmite okolie osvetlením ušníc, ktoré reagujú na emócie, upozornenie a ďalšie podnety. K dispozícii máte viac ako 16,8 miliónov farieb a nespočetné množstvo efektov.
Hybridné látkové a koženkové vankúše
Nielen dobre vyzerať, aj sa cítiť dobre. Priliehavé a pohodlné náušníky náhlavnej súpravy vám umožnia streamovať hodiny bez pocitu únavy, zatiaľ čo ich skvelá izolácia hluku zabráni rozptyľovaniu zvukmi z okolia.

| Slúchadlá | |
| Frekvenčná odozva: | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedancia: | 32 Ohm |
| Citlivosť: | 92,5 dB SPL/mW@1 kHz |
| Špecifikácie meniča: | 40 mm |
| Typ meniča: | Razer TriForce |
| Náušníky: | Oválne |
| Materiál náušníkov: | Celoušná látka a plyšová koženka |
| Potlačenie hluku: | Áno |
| Typ pripojenia: | USB typ A |
| Mikrofón | |
| Štýl mikrofónu: | Zabudovaný do náušníkov |
| Typ: | Jednosmerný |
| Frekvenčná odozva | 100 Hz - 10 kHz |
| Citlivosť | -42 dBV |
| Priestorový zvuk: | K dispozícii iba v systéme Windows 10 64-bit (alebo novšom) |
| Ostatné | |
| Ovládanie hlasitosti | Zvýšenie a zníženie hlasitosti |
| Iné ovládacie prvky | Zapnutie/vypnutie stlmenia mikrofónu |
| Osvetlenie | Razer Chroma RGB (uši a mušle) |
| Kompatibilita | PC PlayStation |
| Dĺžka kábla | 2 metre |
| Vnútorný priemer náušníka: | 61 mm x 43 mm |
| Materiál náušníka | Tkanina na prenos tepla / koženka / pamäťová pena |
| Dĺžka kábla: | 1,8 m |
| Približná hmotnosť: | 325 g |
Produktové video
frameborder="0" allowfullscreen>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá s mikrofónom |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| EAN: | 8887910060254 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
