Samsung Galaxy A37 5G/8GB/256GB/Awesome White SM-A376BZWGEUE
Samsung Galaxy A37 SM-A376 White Operační systém: ,Android 16 Procesor - počet jader: ,Samsung | Exynos 1480, ,Octa-Core Procesor - frekvence: ,2,75GHz Uživatelská paměť [GB]: ,256GB Velikost RAM [GB]: ,8GB Displej - úhlopříčka [palce]: ,6,7'', ,Super AMOLED, ,120 Hz Displej - rozlišení [pix]: ,2340 x 1080 Dotykový displej: ,Ano Konektivita: , *Wi-Fi 6 *Bluetooth 5.3 *NFC *GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS *USB Type-C Senzory: , *Akcelerometr *Čtečka otisku prstů *Gyro senzor *Geomagnetický senzor *Snímač světla *Virtual Proximity snímač Fotoaparát: , *Hlavní: široký *Velikost hlavního snímače: 50MP (F1.8) *Ultra širokoúhlý: 8MP (F2.2) *Makro: 5MP (F2.4) *Přední: 12MP (F2.2) Baterie: , *Rychlost nabíjení: 65% za 30min *Kapacita baterie: 5 000mAh (45W) Rozměry [mm]: ,78,2x162,9x7,4 mm Hmotnost [g]: ,196 g , Záruka: ,2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| EAN: | 8806099035099 |
| Audio 3,5mm jack: | Nie |
| Bluetooth: | Áno |
| Čítačka otlačkov prstov: | Áno |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Farba: | Biela |
| HW klávesnica: | Nie |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Áno |
| Odolnosť: | IP68 |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Operačný systém: | Android |
| Počet objektívov (predných): | 1 |
| Počet objektívov (zadných): | 3 |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Typ batérie notebooku: | Li-Ion |
| Typ displeja: | Super AMOLED |
| Výrobca CPU: | Samsung Exynos |
| Veľkosť displeja ("): | 6.0" - 6.9" |
| Typ úložiska: | Nepodporuje |
| Verzia operačného systému: | Android 16 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2340x1080 |
| Hmotnosť (g): | 196 |
| GPS: | Áno |
| Velikost SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Áno |
| Senzory: | Gyro, Fingerprint, Accelerometr, Geomagnetic, Light, Virtual Proximity |
| Datové siete: | 5G |
| Pevný disk - paměť (GB): | 256 |
| Barva - přesná: | Awesome White |
| Batéria odnímateľná: | Nie |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 50 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Áno |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 5000, od 5000 do 5990 mAh |
| Frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,75 |
| Konektor datový/napájací: | USB-C |
| Vodeodolnosť: | Áno |
| Glonass, Beidou, Galileo: | Áno |
| Clona zadná foto (nejmenšia): | f/1,8 |
| Clona predná foto (nejmenšia): | f/2,2 |
| Zadný fotoaparát (stabilizácia): | OIS (optická) |
| Rozlíšenie videozáznamu: | 1920x1080 (Full HD) |
| Výkon nabíjania (W) (max): | 45 |
| Svetlo: | Nie |
| Výška (mm): | 162,9 |
| Šírka (mm): | 78,2 |
| Hĺbka (mm): | 7,4 |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Konfigurace slotů/karet: | 2x SIM + eSIM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.


