Samsung Galaxy A56 5G SM-A556 Black 8+128GB SM-A566BZKAEUE
* IP67 *Gorilla Glass Victus *Stereo reproduktory * Smart View * Always On Displej *Materiál rámu: hliník Operační systém: Android 15 Procesor - počet jader: Exynos 1580 - 8core Procesor - frekvence: 2.9 GHz Uživatelská paměť [GB]: 128 Velikost RAM [GB]: 8 Displej - úhlopříčka [palce]: 6,7'', Super AMOLED Displej - rozlišení: Full HD+ Dotykový displej: Ano Klávesnice: Ne Podporované sítě: 5G Konektivita: *Bluetooth 5,3 *Wi-Fi 6 *eSIM Senzory: *Snímač otisků prstů: v displeji Fotoaparát: *Hlavní: 50 MP, f/1.8, OIS *Ultra širokoúhlý: 12 MP, f/2.2, 123° *Makro objektiv: 5 MP *Přední: 12 MP Baterie: *Kapacita [mAh]: 5 000 mAh *Rychlost nabíjení: 45 W Rozměry [mm]: 162.2 x 77.5 x 7.4 mm Hmotnost [g]: 197g Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| EAN: | 8806095982878 |
| Bluetooth: | Áno |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| HW klávesnica: | Nie |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Áno |
| Odolnosť: | IP67 |
| Operačný systém: | Android |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Typ displeja: | Super AMOLED |
| Výrobca CPU: | Samsung Exynos |
| Veľkosť displeja ("): | 6.0" - 6.9" |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Hmotnosť (g): | 197 |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Dátové siete: | 5G |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 128 |
| Farba - presná: | Black |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 50 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Áno |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Modelový rad: | Samsung Galaxy A56 5G |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 5000, od 5000 do 5990 mAh |
| Múdra domácnosť kompatibil: | Ano |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,9 |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Vodeodolnosť: | Áno |
| Outdoorový: | Nie |
| Funkcia rýchlonabíjania zariadenia: | Áno |
| Clona zadné foto (najmenšie): | f/1,8 |
| Výkon nabíjania (W) (max): | 45 |
| Výška (mm): | 162,2 |
| Šírka (mm): | 77,5 |
| Hĺbka (mm): | 7,4 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.



