Samsung QE43LS03FAUXXH 43" TV
Samsung QE43LS03FAUXXH 43" TV
Operačný systém TV:Tizen; Rozlíšenie:Ultra HD 4k 3840x2160; Technológia TV:QLED; Technológia panela:QLED; Tuner:DVB-T2; Funkcie:EPG, Herní režim, HDR, Wi-Fi, HBB - TV, Webový prehliadač, BlueTooth, VESA uchytenie; Rozhranie:HDMI, USB, LAN, USB Type-C; Energetická trieda:G
Operačný systém TV:Tizen; Rozlíšenie:Ultra HD 4k 3840x2160; Technológia TV:QLED; Technológia panela:QLED; Tuner:DVB-T2; Funkcie:EPG, Herní režim, HDR, Wi-Fi, HBB - TV, Webový prehliadač, BlueTooth, VESA uchytenie; Rozhranie:HDMI, USB, LAN, USB Type-C; Energetická trieda:G
Dodatočné parametre
| Kategória: | Televízory |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 14.5 kg |
| EAN: | 8806097110965 |
| Displej - rozlíšenie: | 3840x2160 (UHD, 4K) 16:9 |
| HDR typ: | HDR10+ |
| Obnovovacia frekvencia TV: | 50/60 Hz |
| Spôsob použitia: | Domáce/Kancelárske |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Smart TV: | Áno |
| Uhlopriečka displeja ("): | 43 |
| Operačný systém TV: | Tizen |
| Technológia TV: | QLED |
| Technológia panela: | QLED |
| Tuner: | DVB-T2 |
| Duálny tuner: | Áno |
| Funkcie: | EPG, Herní režim, HDR, Wi-Fi, HBB - TV, Webový prehliadač, BlueTooth, VESA uchytenie |
| Rozhranie: | HDMI, USB, LAN, USB Type-C |
| HDMI počet: | 4 |
| Pripojenie: | Wi-Fi, Bluetooth, Apple Airplay |
| VESA rozmery: | 200x200 |
| Výkon reproduktorov (W): | 20 |
| Spotreba (W): | 50 |
| Hmotnost (kg): | 8.9 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.



