Seagate Game Drive PS5/2TB/HDD/Externý/2.5''/Biela/2R STLV2000201
HDD External Drive Specifications
Type of External Drive: Hard Disk Drive
Hard Drive Internal Form Factor: 2.5"
Storage Capacity: 2 TB
Data Channel External: USB 3.0
HDD External Interfaces
Interfaces: USB 3.0
HDD External Miscellaneous
Included Accessories: Quick Start Guide
Type of External Drive: Hard Disk Drive
Hard Drive Internal Form Factor: 2.5"
Storage Capacity: 2 TB
Data Channel External: USB 3.0
HDD External Interfaces
Interfaces: USB 3.0
HDD External Miscellaneous
Included Accessories: Quick Start Guide
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDD externé 2,5" |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 8719706044356 |
| USB verzia: | 3.0 |
| GPSR: | Seagate Technology (Netherlands) B.V.;; |
| Typ (pevné disky): | HDD |
| Rozhranie (pevné disky): | USB 3.0 |
| Výrobca (pevné disky): | Seagate |
| Prevedenie (pevné disky): | Externí |
| Kapacita (pevné disky): | 2 TB |
| Otáčky (pevné disky): | 7 200 ot/min |
| Rozmer (pevné disky): | 2,5" |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
