Seagate SkyHawk/2TB/HDD/3.5''/SATA/7200 RPM/3R ST2000VX017
Typ úložiště: HDD, 3.5'' Kapacita: 2000 GB Rozhraní: Serial ATA III Využití: PC Vyrovnávací paměť: 256 MB Přenosová rychlost rozhraní: 6 Gbit/s Trvalá přenosová rychlost: 180 MiB/s Max. počet podporovaných kamer: 64 Start/stop cykly: 600000 Limit: 180 TB/rok Spotřeba: 3,7 W Provozní teplota: 0 - 60 °C Velikost: 101,6 x 20,2 x 147 mm Váha: 415 g Informace o povinnosti splnění dodatečné vývozní podmínky uložené výrobcem Seagate naleznete v záložce ''Odkazy''
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| EAN: | 8719706028240 |
| Rozmer disku: | 3.5" |
| Otáčky disku (rpm): | 7 200 |
| Prevedenie: | Interní |
| Buffer pri HDD (MB): | 256 |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rýchlosť SATA: | SATA III/600 |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Modelový rad: | Seagate SkyHawk |
| Rozhranie M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita presná (GB): | 2TB |
| Typ úložiska: | HDD |
| Rozhranie M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Vhodný pre:: | PC / Notebooky |
| TBW - rozsah (TB): | 101 - 200 TB |
| TBW - presná (TB): | 180 |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Farba: | Nevztahuje se |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
