Popis produktu:
PC-186-VDE-3M nápájecí kábel se schválením VDE 3metry
Napájecí kabel 3m balení bulk
PC-186-VDE-3M nápájecí kábel se schválením VDE 3metry
Napájecí kabel 3m balení bulk
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie káble a adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 8716309037853 |
| Délka (kabel): | 2,1m - 3m |
| Barva (kabel): | Černá |
| Konektor (kabel): | CEE 7/ (230V) |
| Určení (kabel): | Propojovací |
| GPSR: | Gembird Europe B.V.;Wittevrouwen 56,1358CD,Almere,Holandia;support@gembird.nl |
| Konektor 2 (kabel): | IEC C |
| Manuál: | Neobsahuje |
| Výrobce (kabel): | Gembird |
| Opletení (kabel): | Ne |
| Provedení konektoru (kabel): | Rovný |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
