SONY Alpha ZV-E10 tělo + E PZ 16-50 mm, F3,5-5,6 OSS II ZVE10KB.CEC Sony
Fotoaparát s vymeniteľným objektívom na vlogovanie
Veľký 24,2-megapixelový snímač Exmor™ CMOS typu APS-C
Smerový 3-kapsulový mikrofón dodávaný s krytom proti vetru
Funkcie navrhnuté pre vlogerov – nastavenie Predvádzanie produktu, prepínač rozostrenia (bokeh), tlačidlo Fotografia/Videozáznam/S&Q
Flexibilné možnosti pripojenia na jednoduché zdieľanie
Veľký 24,2-megapixelový snímač Exmor™ CMOS typu APS-C
Smerový 3-kapsulový mikrofón dodávaný s krytom proti vetru
Funkcie navrhnuté pre vlogerov – nastavenie Predvádzanie produktu, prepínač rozostrenia (bokeh), tlačidlo Fotografia/Videozáznam/S&Q
Flexibilné možnosti pripojenia na jednoduché zdieľanie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotoaparáty a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.72 kg |
| EAN: | 4548736166950 |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Otočný/výklopný LCD (zrkadlovky): | Výklopný |
| Pamäťové médium (zrkadlovky): | SD/SDHC/SDXC |
| Efektívne rozlíšenie (zrkadlovky): | 20 - 24 Mpx |
| Typ snímače (zrcadlovky): | APS-C |
| Výrobca (zrkadlovky): | Sony |
| Uhlopriečka displeja (zrkadlovky): | 3" |
| Vestavěný blesk (zrcadlovky): | Ano |
| Videozáznam (zrkadlovky): | 4K |
| Hledáček (zrcadlovky): | Žádný |
| Sáňky na externí blesk (zrcadlovky): | Ano |
| GPSR: | Sony Europe B.V.;Brooklands,KT130XW,Weybridge,Surrey,Great Britain;https://services.sony.cz/supportmvc/cs/contact/ |
| Hmotnosť (zrkadlovky): | < 400 g |
| Wi-Fi (zrcadlovky): | Ano |
| Použitie (zrkadlovky): | Poloprofi a profi |
| Stabilizácia obrazu (zrkadlovky): | Sensor-Shift (v těle) |
| SK alebo CZ menu (zrkadlovky): | Ano |
| Maximální ISO (zrcadlovky): | 51200 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
