Synology TC510 IP kamera *BC510 je kamera v provedení turret , využívající umělou inteligenci *Nepřetržitý a konzistentně čistý záznam *Snadné nastavení a přístup odkudkoliv *Rozšiřte svoje sledování o kamery vybavené umělou inteligencí *Spolehlivost a zabezpečení, na které se můžete spolehnout Režim: ,Den, Noc, Plán, Automaticky Rozlišení videa: ,2880 x 1620 @ 30FPS Detekce: ,Zvuku, Manipulace, Pohybu, Osob, Vozidel, Davů, Zdržujících se osob Maximální přenosová rychlost: ,8192 kbps Mikrofon: ,Ano Objektiv: *Ohnisková vzdálenost: 2,8mm *Pevné ohnisko *Clona: F1.8 I/O: , *1x Ethernet RJ45 10M/100M *1x slot na karty MicroSD (Podporovaný formát souboru exFAT, karta microSD není součástí dodávky) Spotřeba energie: 4,8 W Rozměry: 97 ,x 97 x 88 mm Hmotnost: ,387 g Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | IP kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.63 kg |
| EAN: | 4711174726677 |
| Integrované Wi-Fi: | Nie |
| Záznamové médium: | Micro SD |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 97 x 97 x 88 |
| Rozlíšenie: | 2880x1620 |
| Mikrofón: | Ano |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Umiestnenie kamery: | Venkovní |
| Prevedenie kamery: | Turret |
| Typ objektívu: | Fixní |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 2.8mm |
| Nočné videnie (IR prísvit) (m): | 15 a více |
| Detekcia pohybu: | Ano |
| Detekcia zvuku: | Ano |
| Audio vstup: | Áno |
| Stupeň krytia: | IP67 |
| Napájanie: | Ze sítě 12V DC |
| Farba: | Bílá |
| Rozpoznávanie ľudí: | Ano |
| Rozpoznávanie zvierat: | Ne |
| Rozpoznávanie áut: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
