TP E14 G7 14'' FH/R5-230/16G/512/INT/W11P 21T0001UCK Lenovo
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (AMD) Operační systém: Windows® 11 Pro, čeština / slovenština / angličtina Procesor: AMD Ryzen 5 230 (6 jader, 12 vláken, 3,5/4,9 GHz, 16 MB cache) Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 Počet slotů (celkem/volných): (2/1) Maximální velikost: 64GB DDR5-5600 Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 Sloty pevného disku: Jeden slot M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 • Jeden slot M.2 2280 PCIe 4.0 x4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: 14'' WUXGA (1920x1200) IPS 300 nitů antireflexní, 45% NTSC, 60 Hz Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 760M Graphics Audio: kodek Senary SN6147, Stereo reproduktory, 2x 2W, Dolby Atmos®, zvuk od HARMAN, mikrofon 2x, Pole Web kamera: FHD 1080p + IR hybridní s privátní krytkou Pero: ne Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ne Čtečka otisků prstů: ano Síť: Ethernet (100/1000M) Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3) WWAN: ne Konektory USB: * 1x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1) * 1x USB-A (USB 10 Gb/s / USB 3.2 Gen 2), Always On * 1x USB-C® (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1), s USB PD 3.1 a DisplayPort™ 1.4 * 1x USB-C® (USB4® 40 Gb/s), s USB PD 3.1 a DisplayPort™ 1.4a Další konektory: * 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5 mm) * 1x RJ-45 Zabezpečení: * Bezpečnostní čip: Diskrétní TPM 2.0 povolen * Bezpečnostní slot: Kensington® Nano™, 2,5 x 6 mm Baterie: Integrovaná 64 Wh Napájení: 65W USB-C® (3-pin) Barva: Černá (Black) Materiál: Hliník Rozměry(ŠxHxV): 313 x 220,3 x 10,1/15,25 mm Hmotnost: cca 1,41 kg Záruka: 3 roky Onsite Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_E14_Gen_7_AMD?M=21T0001UCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.35 kg |
| EAN: | 198157657793 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 1 |
| Počet USB Typ C: | 1 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad E |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Nie |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka batérie: | 12 měsíců |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,41 |
| Farba: | Černá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,5 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 760M Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 2 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 15,25 |
| Šírka (mm): | 313 |
| Hĺbka (mm): | 220,3 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R5-230 |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025050152 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,9 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 64 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
