TP-Link TL-FC111PB-20 10/100 SM WDM SC 20km POE TP-link

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: TL-FC111PB-20
€28,15 / ks €23,46 bez DPH
TP-Link TL-FC111PB-20 10/100 SM WDM SC 20km POE TP-link
TP-Link TL-FC111PB-20 [10/100 Mbps RJ45 na 100 Mbps jednovidový SC WDM obojsmerný konvertor s 1 portom PoE] TP-link
Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode

Dodatočné parametre

Kategória: PoE, Media konvertory
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.41 kg
Konvertor podľa typu: LAN/optika singlemode
Technológia konvertora: Fast Ethernet 10/100Mbps
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

TP-Link TL-PoE150S PoE 802.3af Injector TP-link
€14,50 bez DPH
€17,40
Kód: TL-POE150S
TP-Link OMADA FC311A-20 WDM media konvertor (1xGbE, 1x simplex SC, SM, 1550/1310nm, 20km) TP-link Kód: FC311A-20
Ubiquiti UFiber AE Converter UF-AE
€24,23 bez DPH
€29,08
Kód: UF-AE
PoE UBNT POE-48 (48V,0.5A,24W)vč. napáj. kab. POE-48-24W Ubiquiti
€11,47 bez DPH
€13,76
Kód: POE-48-24W
Mikrotik napáj.adapt.18V 1A pro RouterBOARD,Alix GM-1810
€6,31 bez DPH
€7,57
Kód: GM-1810
Pasívny panel POE injektora - 12 portov INJ-PAN12 Triton Kód: INJ-PAN12
UBNT UF-LOCO-20 - U Fiber LOCO, 20-Pack Ubiquiti
€720,17 bez DPH
€864,20
Kód: UF-LOCO-20