VERBATIM Filament pre 3D tlačiarne ABS 1.75mm, 404m, 1kg čierna (55010 OLD) 55026 Verbatim
VERBATIM Filament pre 3D tlačiarne ABS 1.75mm, 404m, 1kg čierna (55010 OLD) 55026 Verbatim
Typ materiálu:ABS; Farba:Čierna; Priemer struny:1,75 mm; Pracovná teplota:230 - 260°C; Balenie:1 000 gramov
Typ materiálu:ABS; Farba:Čierna; Priemer struny:1,75 mm; Pracovná teplota:230 - 260°C; Balenie:1 000 gramov
Dodatočné parametre
| Kategória: | 3D tlač |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.46 kg |
| EAN: | 023942550266 |
| Farba: | Čierna |
| Materiál struny: | ABS |
| Pracovná teplota: | 230 - 260°C |
| Priemer struny: | 1,75 mm |
| Balenie: | 1000 gramov |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
