VICTUS by HP 15-fa2711nc/i5-13420H/16GB/512GB SSD/GF RTX 4050 6GB/15,6" FHD IPS AG 144Hz/WiFi 6/3y/W11 H - vada obalu B7VF9EA-BCM
Produkt s mírně poškozeným obalem, slevou. Plná záruka na zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky herné |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.71 kg |
| Batéria - počet článkov: | 4 články |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Klávesnica - numerická: | Áno |
| Klávesnica - podsvietená: | Áno |
| Určení (NTB): | Herní |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1080 (FHD) |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Home |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ne |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| Farba veka (NTB): | Šedá |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 15" |
| Hmotnosť (NTB): | 2 - 2,5 kg |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| RJ45 (NTB): | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Procesor (NTB): | Intel Core i5 |
| Grafická karta (NTB): | Dedikovaná 6GB |
| Výrobca (NTB): | HP |
| Podpora AI (NTB): | Nespecifikováno |
| Veľkosť HDD (NTB): | 512 GB |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 3 roky |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Počet USB portov (NTB): | 3 |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Áno |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 16 GB |
| Thunderbolt: | Ne |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
