WD BLACK P10 Game Drive 2TB 2.5" USB Pink WDBA2W0020BPK-WES1 Western Digital
Disk WD_BLACK P10 Game Drive propůjčí vaší konzoli či PC výkonnostní nástroje, které vás udrží na špici. Špičkový externí HDD s kapacitou 2 TB, navržený přímo pro hráče, kteří chtějí rozšířit potenciál své konzole či PC uložením své herní knihovny do přenosného úložiště. Díky hernímu disku WD_BLACK P10 Game Drive můžete hrát podle svého.
Kapacita
2 TB
Konektor
Micro-B
Rychlost sekvenčního čtení
Up to 130MB/s
Rozhraní
USB 3.2 Gen 1
Přenosová rychlost
up to 5Gb/s
Warranty
Tříletá omezená záruka
Rozměry (L x W x H)
2,997.2mm x 2,235.2mm x 14.48mm
Hmotnost
0.16kgs
Číslo modelu
WDBA2W0020BPK-WES1
Provozní teplota
5°C to 35°C
Non-Operating Temperature
-20°C to 65°C
Certifikace
FCC-ICES, CE, BSMI, RCM, VCCI, EAC, UKCA
Kapacita
2 TB
Konektor
Micro-B
Rychlost sekvenčního čtení
Up to 130MB/s
Rozhraní
USB 3.2 Gen 1
Přenosová rychlost
up to 5Gb/s
Warranty
Tříletá omezená záruka
Rozměry (L x W x H)
2,997.2mm x 2,235.2mm x 14.48mm
Hmotnost
0.16kgs
Číslo modelu
WDBA2W0020BPK-WES1
Provozní teplota
5°C to 35°C
Non-Operating Temperature
-20°C to 65°C
Certifikace
FCC-ICES, CE, BSMI, RCM, VCCI, EAC, UKCA
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDD externé 2,5" |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 718037905969 |
| Výrobca (pevné disky): | Western Digital |
| Rozhranie (pevné disky): | USB 3.0 |
| Kapacita (pevné disky): | 2 TB |
| Prevedenie (pevné disky): | Externí |
| Otáčky (pevné disky): | 5 400 ot/min |
| GPSR: | Western Digital, Prime House;PO Box Address: BP 80006,92135,Issy les Moulineaux,France; support@wdc.com |
| Rozmer (pevné disky): | 2,5" |
| Typ (pevné disky): | HDD |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
