WD Elements Portable 4TB Ext. 2.5" USB3.0, čierna WDBU6Y0040BBK-WESN Western Digital
Spolehlivé, snadno použitelné velkokapacitní úložiště na cesty
Model: WD ELEMENTS PORTABLE
Kapacita: 4 TB
Typ disku [3,5"HDD, 2,5"HDD, SSD, hybrid] : 2,5" HDD
Rozhraní: USB 3.0
Provozní teplota: 5 - 35 °C
Záruka: 2 roky
Model: WD ELEMENTS PORTABLE
Kapacita: 4 TB
Typ disku [3,5"HDD, 2,5"HDD, SSD, hybrid] : 2,5" HDD
Rozhraní: USB 3.0
Provozní teplota: 5 - 35 °C
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDD externé 2,5" |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 718037855981 |
| GPSR: | Western Digital, Prime House;PO Box Address: BP 80006,92135,Issy les Moulineaux,France; support@wdc.com |
| Výrobca (pevné disky): | Western Digital |
| Prevedenie (pevné disky): | Externí |
| Typ (pevné disky): | HDD |
| Rozmer (pevné disky): | 2,5" |
| Rozhranie (pevné disky): | USB 3.0 |
| Otáčky (pevné disky): | 7 200 ot/min |
| Kapacita (pevné disky): | 4 TB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
