WD GOLD WD242KRYZ 24TB, SATA III 3.5", 512MB 7200RPM, 291MB/s, CMR, Enterprise Western Digital
Značka: Western Digital
WD GOLD WD242KRYZ 24TB, SATA III 3.5", 512MB 7200RPM, 291MB/s, CMR, Enterprise Western Digital
Značka: Western Digital
WD GOLD WD242KRYZ 24TB, SATA III 3.5", 512MB 7200RPM, 291MB/s, CMR, Enterprise Western Digital
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):512
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):512
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| EAN: | 8100639 |
| Použitie diskov: | Pro Servery |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 24000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Disk - typ: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | 512 |
| Chladič disku: | Nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
AXAGON EEM2-20GD, USB-C 20Gbps externý box pre dva M.2 NVMe SSD s funkciou klonovania Axagon
Na sklade
(2 ks)
€86,34 bez DPH
€106,20
AXAGON CLR-M2FAN, měděný chladič s ventilátorem pro oboustranné M.2 SSD, výška 13 mm Axagon
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
(1 ks)
€14,68 bez DPH
€18,06
Externý box GEMBIRD pre 2.5" zariadenie, USB 3.0, SATA, červená EE2-U3S-2-R Gembird
Na sklade
(2 ks)
€6,59 bez DPH
€8,11
Predajňa ZV
AXAGON EEM2-SG2, USB-C 3.2 Gen 2 - M.2 NVMe & SATA SSD kovový RAW box, bezšroubkový Axagon
Na sklade
(5 ks)
€19,33 bez DPH
€23,78
Delock Vnitřní zásobník mobilní přihrádky na 1 x SSD M.2 NMVe pro mobilní přihrádku 47028 47037 DeLock
Na sklade
(2 ks)
€24,30 bez DPH
€29,89
AXAGON CLR-M2XL, hliníkový pasívny chladič pre obojstranný M.2 SSD disk, výška 36 mm Axagon
Na sklade
(1 ks)
€10,54 bez DPH
€12,96
Predajňa ZV
AXAGON EE35-XA3, USB 3.2 Gen 1 - SATA, 3.5" externý box ALINE Axagon
Na sklade
(41 ks)
€18,07 bez DPH
€22,23
AKASA USB 3.1 Gen 2 ext. slim rámček pre M.2 SSD AK-ENU3M2-03 Akasa
Na sklade
(18 ks)
€24,12 bez DPH
€29,67
Podobné produkty
HDD 4TB WD4006FZBX Black 256MB Western Digital
Na sklade
(20 ks)
€192,11 bez DPH
€236,30
WD GOLD WD161KRYZ 16TB SATA/ 6Gb/s 512MB cache 7200 ot. Western Digital
Na sklade
(20 ks)
€676,99 bez DPH
€832,70
Predajňa ZV
Seagate IronWolf Pro 4TB NAS HDD 7200RPM 256MB SATA 6Gb/s ST4000NT001
Na sklade
(32 ks)
€230 bez DPH
€282,90
Seagate BarraCuda/4TB/HDD/3.5''/SATA/5400 RPM/2R ST4000DM004
Na sklade
(8 ks)
€154,80 bez DPH
€190,40
