WD My Book/12TB/HDD/Externí/3.5''/Černá/3R WDBBGB0120HBK-EESN Western Digital
Kompaktní venku. Silný uvnitř. Ukládejte obrovské množství fotografií, videí, hudby a dokumentů pomocí stolního úložiště My Book. Díky disku WD Backup pro Windows a kompatibilitu Apple Time Machine pro Mac můžete zálohovat vaše fotografie, videa, hudbu a dokumenty. Stolní pevný disk My Book také skvěle pracuje se softwarem Acronis® True Image™ WD Edition pro plánování úplných záloh systému. Model: My Book Kapacita: 12 TB Typ disku [3,5''HDD, 2,5''HDD, SSD, hybrid] : 3,5'' HDD Rozhraní: USB 3.0 / kompatibilní s rozhraním USB 2.0 Rozměry [V x D x Š]: 170x139x49 mm Záruka: 3 roky Další vlastnosti: *Automatické zálohování kompatibilní se softwarem WD Backup a Time Machine *Ochrana heslem s hardwarovým šifrováním
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDD externé 3,5" |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.34 kg |
| EAN: | 718037872148 |
| USB verzia: | USB 3.2 Gen 1 (5Gb/s) |
| Rozmer disku: | 3.5" |
| Otáčky disku (rpm): | Neuvedeno |
| Prevedenie: | Externí |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozhranie IDE: | Ne |
| Rozhranie mini PCI-e: | Ne |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Rozhranie PCI-e: | Ne |
| Modelový rad: | WD My Book |
| Rozhranie Thunderbolt: | Ne |
| Rozhranie M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita presná (GB): | 12TB |
| Typ úložiska: | HDD |
| Rozhranie M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ne |
| Vhodný pre:: | Datová uložiště NAS |
| Typ konektora: | micro USB Super Speed |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Farba: | Černá |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
