WD Purple microSDXC 256GB Class 10 U1 WDD256G1P0C Western Digital
WD MicroSDXC karta 256GB Purple WDD256G1P0C Class 10 (R:100/W:60 MB/s) SanDisk
Technológia pamäťovej karty:Micro SecureDigital eXtended Capacity (Micro SDXC); Kapacita (v GB):256
Technológia pamäťovej karty:Micro SecureDigital eXtended Capacity (Micro SDXC); Kapacita (v GB):256
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäťové karty |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 718037874951 |
| Adaptér (redukcia) v balení: | Nie |
| Kapacita pamäťovej karty: | 256 GB |
| Technológia pamäťovej karty: | Micro SecureDigital eXtended Capacity (Micro SDXC) |
| Rýchlosť čítania min. (MB/s): | 100 |
| Rýchlosť zápisu min. (MB/s): | 60 |
| Rýchlostná kategória: | Class 10 |
| UHS: | U1 |
| Typické použitie: | Nahrávání 4K videí, Nahrávání HD videí, Běžné použití |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
