WD PURPLE WD22PURZ 2TB SATA/600 256MB cache, nízka hlučnosť, CMR WD23PURZ Western Digital
Značka: Western Digital
WD PURPLE WD22PURZ 2TB SATA/600 256MB cache, nízka hlučnosť, CMR WD23PURZ Western Digital
Značka: Western Digital
WD PURPLE WD23PURZ 2TB, SATA III 3.5", 64MB, 175MB/s, Low Noise, CMR Western Digital
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD externý; Veľkosť buffra (v MB):64
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD externý; Veľkosť buffra (v MB):64
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 718037896199 |
| Použitie diskov: | pre PC |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 2000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Disk - typ: | HDD externý |
| Veľkosť buffra (v MB): | 64 |
| Chladič disku: | Nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
Predajňa ZV
AXAGON EEM2-SG2, USB-C 3.2 Gen 2 - M.2 NVMe & SATA SSD kovový RAW box, bezšroubkový Axagon
Na sklade
(12 ks)
€20,81 bez DPH
€25,60
ADATA EC600 externý box pre HDD/SSD 2,5'' ECO EC600-BCBK
Na sklade
(2 ks)
€7,68 bez DPH
€9,45
AXAGON EEM2-UB2 USB-C 10Gbps - M.2 NVMe SSD ARROW box, čierny Axagon
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
(10 ks)
€15,76 bez DPH
€19,38
Externý box pre SSD Natec RHINO M.2 NVME LITE USB-C 3.1 GEN2, hliníkové telo NKZ-2286
Na sklade
(1 ks)
€13,05 bez DPH
€16,05
Patriot EV330 externý box pre SSD 2230 EV330U31CK
Na sklade
(1 ks)
€18,49 bez DPH
€22,74
Podobné produkty
WD GOLD WD141KRYZ 14TB SATA/ 6Gb/s 512MB cache 7200 otáčok za minútu, CMR, Enterprise WD142KRYZ Western Digital
Na sklade
(1 ks)
€537,48 bez DPH
€661,10
Synology 3,5" HDD HAT3320-20T Plus (NAS) (20TB, SATA III, 7200 RPM, 1GB)
Na sklade
(94 ks)
€684,55 bez DPH
€842
Seagate IronWolf Pro/20TB/HDD/3.5''/SATA/7200 RPM/5R ST20000NT001
Na sklade
(9 ks)
€758,54 bez DPH
€933
