2-Power 4GB PC2-6400S 800MHz DDR2 CL6 SoDIMM 2Rx8 (DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA) MEM4303A
Značka: 2-POWER
Type of memory module/card
soDIMM , Memory module used in laptops
Capacity of Memory
4GB
Weight
22 g
Dimensions
68mm x 30mm x 4mm
Shape
Irregular
Memory Format
SODIMM
Memory Architecture
Non-ECC
Memory Clock Speed
800 MHz
Memory Interface
DDR2
Total Kit Capacity
4 GB
Number of Modules in Kit
1 x 4 GB
CAS Latency
6
Memory Ranks
Single Rank
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte pre NB |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 5055190148822 |
| Kapacita pamäte: | 4 GB |
| GPSR: | PSA Parts BV;Bovendijk 216,3045 PD,Rotterdam,Holandsko;enquiry@psaparts.com |
| Typ pamäte (pamäte): | DDR2/HyperX |
| Frekvencia (pamäte): | 800 MHz |
| Pre PC/NTB (pamäte): | Notebook |
| Výrobca (pamäte): | 2-Power |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
Dell Pro 13 Plus PB13255/AMD Ryzen AI 5 PRO 340/32GB/1TB SSD/13.3"/FHD+/IR Cam&Mic/Backlit Kb/W11 Pro/3Y ProSpt T7WGP
Na sklade
(4 ks)
€1 584,23 bez DPH
€1 948,60
Dell Pro 16 Plus PB16250/U7-265U/16GB/512GB SSD/16" FHD+/IR Cam&Mic/FgrPr/SmtCd/3 Cell/vPro/Backlit Kb/W11 Pro/3Y ProSpt VT3KD
Na sklade
(9 ks)
€1 491,54 bez DPH
€1 834,59
DELL NTB Pro 13 Premium PA13250/U5-236V/Evo/16GB/512GB SSD/13.4" FHD+|IR Cam & Mic/65W/Backlit Kb/W11 Pro/3Y PS NBD 2VK5R Dell
Na sklade
(1 ks)
€1 426,50 bez DPH
€1 754,60
Acer TravelMate P2 16/TMP216-41-TCO-R4UJ/R5PRO-7535U/16''/WUXGA/8GB/512GB/AMD int/W11P EDU/Gray/2R NX.BFQEC.002
Na sklade
(35 ks)
€608,13 bez DPH
€748
Acer TravelMate P6 14 SSD/Arc 140V/W11P/Black/2 NX.BJLEC.00E
Na sklade
(6 ks)
€1 498,54 bez DPH
€1 843,20
Dell Pro 14 Premium PB14250/U7-255U/16GB/512GB SSD/14" FHD+/IRCam/FgrPr/Scr/3Cell/65W/WLAN/vPro/Win11Pro/3Y PS H1M3F
Na sklade
(20 ks)
€1 435,28 bez DPH
€1 765,39
Lenovo V15 G4 15.6''FH/i3-1315U/8G/512/W11P EDU 83A1S01D00
Na sklade
(20 ks)
€409,92 bez DPH
€504,20
Dell Alienware/16 Aurora AC16250/7-240H/16''/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5060/W11P/Blue/3R NBD AC16250_RPLH-R_010
Na sklade
(2 ks)
€1 965,20 bez DPH
€2 417,20
Podobné produkty
DDR 4 8 GB 3200MHz . SODIMM CL22 ....... Kingston 1.2V KVR32S22S8-8
Na sklade
(27 ks)
€68,58 bez DPH
€84,35
2-Power 4GB PC3L-12800S 1600MHz DDR3 CL11 1.35V SoDIMM 1Rx8 1.35V (DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA) MEM5302A
Na sklade
(1 ks)
€12,67 bez DPH
€15,58
Crucial 32GB SODIMM DDR4 3200 CL22 CT32G4SFD832A
Na sklade
(34 ks)
€214,72 bez DPH
€264,11
Kingston/SO-DIMM DDR4/16GB/3200MHz/CL22/1x16GB KCP432SD8-16
Na sklade
(2 ks)
€165,93 bez DPH
€204,09
Kingston/SO-DIMM DDR3/4GB/1600MHz/CL11/1x4GB KVR16S11S8-4
Na sklade
(4 ks)
€23,45 bez DPH
€28,84
2-Power 4GB PC3-10600S 1333MHz DDR3 CL9 SoDIMM 2Rx8 ( DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA ) MEM5103A Kingston
Vypredané
€12,67 bez DPH
€15,58
