ACER NTB Swift Edge 14 AI (SFE14-I51-952Y),Core Ultra 9 386H,14"WQ2.8K,32GB,1TB SSD,Intel Graphics,W11H,White NX.JVQEC.001 Acer
ACER NTB Swift Edge 14 AI (SFE14-I51-952Y),Core Ultra 9 386H,14"WQ2.8K,32GB,1TB SSD,Intel Graphics,W11H,White NX.JVQEC.001 Acer
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:Intel Core Ultra 9; Grafický čip:Intel® Graphics; Rozlíšenie:2880x1800; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:Intel Core Ultra 9; Grafický čip:Intel® Graphics; Rozlíšenie:2880x1800; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.92 kg |
| EAN: | 4711474997777 |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Displej - povrchová úprava: | Lesklý |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Grafická karta: | Intel® Graphics |
| Hmotnosť notebooku: | nižšia ako 1.5 kg |
| Klávesnica - lokalizácia: | SK, CZ |
| Obrazovka - pomer strán: | 16:10 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Procesor - typ: | Intel Core Ultra 9 |
| Typ batérie notebooku: | Li-Ion |
| Typ panelu: | OLED |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora Copilot+ PC: | Ano |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Uhlopriečka displeja ("): | 14 |
| Disk - typ: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Dotykový displej, Podsvietená klávesnica, Dedikovaná grafická karta, Web kamera |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
