2-Power 4GB PC3L-12800S 1600MHz DDR3 CL11 1.35V SoDIMM 1Rx8 1.35V (DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA) MEM5302A
Značka: 2-POWER
2-Power 4GB PC3L-12800S 1600MHz DDR3 CL11 1.35V SoDIMM 1Rx8 1.35V (DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA) MEM5302A
Značka: 2-POWER
Type of memory module/card
soDIMM , Memory module used in laptops
Capacity of Memory
4GB
Weight
7 g
Dimensions
67 mm x 31 mm x 4 mm
Memory Format
SODIMM
Memory Architecture
Unbuffered,
Memory Clock Speed
1600 MHz
Memory Interface
DDR3L
Total Kit Capacity
4 GB
Number of Modules in Kit
1 x 4 GB
CAS Latency
11
Memory Ranks
Dual Rank
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte pre NB |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 5055190151976 |
| Kapacita pamäte: | 4 GB |
| GPSR: | PSA Parts BV;Bovendijk 216,3045 PD,Rotterdam,Holandsko;enquiry@psaparts.com |
| Výrobca (pamäte): | 2-Power |
| Pre PC/NTB (pamäte): | Notebook |
| Frekvencia (pamäte): | 1600 MHz |
| Typ pamäte (pamäte): | DDR3/HyperX |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
HP ZBook 8 14 G1a, Ryzen AI 9 HX PRO 375, 14 2560x1600/DC/500n/120Hz, UMA, 32GB/DDR5, SSD 2TB, W11Pro, 5-5-5, WWAN B30K2ES-BCM
Na sklade
(3 ks)
€1 941,22 bez DPH
€2 387,70
HP 255 G10, R5-7520U, 15.6 1920×1080, UMA, 8GB, SSD 512GB, W11H, 1-1-0, Silver AK9W7AT-BCM
Vypredané
€409,19 bez DPH
€503,30
DELL Pro 16 Plus PB16250/Ultra 7-266V/16GB/512GB SSD/16" IPS FHD+/IR cam+mic/W11P/3Y ProSpt/šedá YG65H Dell
Na sklade
(2 ks)
€1 671,95 bez DPH
€2 056,50
Predajňa ZV
Acer Aspire 16 AI (A16-61M-R1WE) Ryzen AI 5 330/16GB/512GB SSD/16"/Win11 Home/šedá NX.JLLEC.008
Na sklade
(38 ks)
€668,21 bez DPH
€821,90
HP EliteBook X G1i, U7-258V, 14 2560x1600/400n/120, 32GB, SSD 1TB, W11Pro, 3-3-3 B9ZV1ET-BCM
Na sklade
(1 ks)
€2 084,63 bez DPH
€2 564,09
ACER NTB TravelMate P2 (TMP215-55T-TCO-547Q),i5-120U,15.6"FHD,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11P,Silver NX.BJPEC.002 Acer
Na sklade
(14 ks)
€699,92 bez DPH
€860,90
Acer TravelMate P4 Spin 14/TMP414RN-53-TCO-57P3/i5-1335U/14''/WUXGA/T/16GB/1TB SSD/UHD/W11P EDU/Blue/ NX.B26EC.004
Na sklade
(4 ks)
€938,54 bez DPH
€1 154,40
Acer TravelMate P2 15 (TMP215-55-TCO-55B2) Core 5 120U16GB/512GB SSD/15,6" FHD IPS/Win11 PRO/stříbrná NX.BD5EC.001
Na sklade
(9 ks)
€664,63 bez DPH
€817,49
Podobné produkty
Transcend paměť 16GB Industrial ECC SODIMM DDR4 3200 1Rx8 (2Gx8)x9 CL22 1.2V TS2GSH72V2E4-I
Vypredané
€139,19 bez DPH
€171,20
Kingston/SO-DIMM DDR3L/8GB/1600MHz/CL11/1x8GB KVR16LS11-8
Na sklade
(15 ks)
€68,27 bez DPH
€83,97
Adata/SO-DIMM DDR4/16GB/3200MHz/CL22/1x16GB AD4S320016G22-SGN ADATA
Na sklade
(19 ks)
€129,67 bez DPH
€159,49
CSODIMM 16GB DDR5-6400MHz CL52 KVR64V52BS8-16 Kingston
Na sklade
(2 ks)
€206,18 bez DPH
€253,60
Patriot/SO-DIMM DDR4/16GB/2666MHz/CL19/1x16GB PSD416G266681S
Na sklade
(1 ks)
€157,80 bez DPH
€194,09
Patriot/SO-DIMM DDR3L/8GB/1600MHz/CL11/1x8GB PSD38G1600L2S
Na sklade
(20 ks)
€26,19 bez DPH
€32,21
Patriot/SO-DIMM DDR4/8GB/2666MHz/CL19/1x8GB PSD48G266681S
Na sklade
(7 ks)
€76,01 bez DPH
€93,49
