2-Power 8GB MultiSpeed 1066/1333/1600 MHz DDR3 SoDIMM 2Rx8 (1.5V / 1.35V) (DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA) MEM0803A
Značka: 2-POWER
2-Power 8GB MultiSpeed 1066/1333/1600 MHz DDR3 SoDIMM 2Rx8 (1.5V / 1.35V) (DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA) MEM0803A
Značka: 2-POWER
Typ paměťové karty
soDIMM , Memory module used in laptops
Kapacita paměti
8GB
Vaha
9 g
Rozmery
68 mm x 30 mm x 4 mm
Tvar
Irregular
Tvar paměťové jednotky
SODIMM
Architektura paměti
Unbuffered, Non-ECC
Frekvence paměti
1066/1333/1600 MHz
Rozhraní paměti
DDR3
Celková kapacita sady
8 GB
Počet modulů v sadě
1 x 8 GB
CAS Latence
7/9/11
Rank paměti
Dual Rank
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte pre NB |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 5055190148969 |
| Kapacita pamäte: | 8 GB |
| Pre PC/NTB (pamäte): | Notebook |
| Frekvencia (pamäte): | 1600 MHz |
| Výrobca (pamäte): | 2-Power |
| Typ pamäte (pamäte): | DDR3/HyperX |
| GPSR: | PSA Parts BV;Bovendijk 216,3045 PD,Rotterdam,Holandsko;enquiry@psaparts.com |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
Lenovo IdeaPad Slim 3/16AHP10/R7-8840HS/16''/2880x1800/16GB/1TB/AMD int/W11H/Gray/2R 83KB001CCK
Na sklade
(13 ks)
€780,33 bez DPH
€959,81
Novinka
Lenovo ThinkBook/16 G9 IRL/Intel® Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T/16''/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11 21US0081CK
Na sklade
(5 ks)
€872,28 bez DPH
€1 072,90
LENOVO NTB ThinkBook 16 G9 IRL - i5-13420H,16" WUXGA IPS,16GB,512SSD,HDMI,Intel® UHD Graphics,W11P,3Y Onsite 21US0084CK Lenovo
Na sklade
(4 ks)
€844,72 bez DPH
€1 039,01
Dell Pro 13 Plus PB13250/U5-236V/16GB/512 GB SSD/13.3" FHD+/IR Cam & Mic/FgrPr/SmtCd/3 Cell/WLAN/vPro/W11 Pro/3Y ProSpt CX4M8
Na sklade
(2 ks)
€1 186,02 bez DPH
€1 458,80
HP ZBook Fury/16 G1i/U7-265HX/16''/WUXGA/32GB/1TB/RTX 3000/W11P/Gray/3R Offsite 98L76ET-BCM
Na sklade
(2 ks)
€3 519,11 bez DPH
€4 328,51
Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+/SD-X Elite/15''/2496x1664/T/16GB/256GB/Adreno/W11H/Platinum/2R ZHG-00024
Na sklade
(4 ks)
€1 266,91 bez DPH
€1 558,30
DELL NTB Pro 16 PC16250/U7-255U/16GB/512SSD/16" FHD+ /IR Cam & Mic/65W/WLAN/vPro|Backlit Kb/W11 Pro/3Y PS NBD WWW91 Dell
Na sklade
(16 ks)
€1 045,12 bez DPH
€1 285,50
LENOVO NTB IdeaPad Slim 3 16ARP10 - Ryzen™ 5 150,16" WUXGA IPS,16GB,512SSD,HDMI,AMD Radeon™ 660M,BezOS,2Y CC 83K800CCCK Lenovo
Na sklade
(20 ks)
€461,30 bez DPH
€567,40
Acer Aspire Go 15/AG15-44P-R9RH/R3-5400U/15,6''/FHD/16GB/512GB/RX Vega 6/W11H/Silver/2R NX.JXWEC.001
Na sklade
(61 ks)
€508,78 bez DPH
€625,80
Podobné produkty
Patriot/SO-DIMM DDR3L/4GB/1600MHz/CL11/1x4GB PSD34G1600L81S
Na sklade
(6 ks)
€14,78 bez DPH
€18,18
2-Power 4GB MultiSpeed 1066/1333/1600 MHz DDR3 SoDIMM 2Rx8 (1.5V / 1.35V) (DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA) MEM0802A
Na sklade
(2 ks)
€12,93 bez DPH
€15,90
Crucial 32GB DDR5-6400 CSODIMM CL52 CT32G64C52CS5
Na sklade
(7 ks)
€273,66 bez DPH
€336,60
Patriot/SO-DIMM DDR4/8GB/2400MHz/CL17/1x8GB PSD48G240081S
Na sklade
(2 ks)
€73,26 bez DPH
€90,11
2-Power 4GB PC3L-12800S 1600MHz DDR3 CL11 1.35V SoDIMM 1Rx8 1.35V (DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA) MEM5302A
Na sklade
(1 ks)
€12,93 bez DPH
€15,90
Kingston/SO-DIMM DDR5/48GB/5600MHz/CL46/1x48GB KCP556SD8-48
Na sklade
(1 ks)
€640,81 bez DPH
€788,20
