2-Power 8GB PC4-19200S 2400MHz DDR4 CL17 Non-ECC SoDIMM 2Rx8 (DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA) MEM5503B
Značka: 2-POWER
2-Power 8GB PC4-19200S 2400MHz DDR4 CL17 Non-ECC SoDIMM 2Rx8 (DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA) MEM5503B
Značka: 2-POWER
Typ paměťové karty
soDIMM , Memory module used in laptops
Kapacita paměti
8GB
Vaha
10 g
Tvar paměťové jednotky
SODIMM
Architektura paměti
Unbuffered, Non-ECC
Frekvence paměti
2400 MHz
Rozhraní paměti
DDR4
Celková kapacita sady
8 GB
Počet modulů v sadě
1 x 8 GB
Rank paměti
Single Rank
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte pre NB |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 5055190184035 |
| Kapacita pamäte: | 8 GB |
| GPSR: | PSA Parts BV;Bovendijk 216,3045 PD,Rotterdam,Holandsko;enquiry@psaparts.com |
| Typ pamäte (pamäte): | DDR4 |
| Pre PC/NTB (pamäte): | Notebook |
| Výrobca (pamäte): | 2-Power |
| Frekvencia (pamäte): | 2400 MHz |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
DELL Pro Max 14 MC14255 Ryzen AI 7 PRO/16GB/512GB SSD/14" FHD+/W11P/3Y ProSpt/šedá 93MYW Dell
Na sklade
(2 ks)
€1 132,68 bez DPH
€1 393,20
Acer TravelMate P2 15 (TMP215-75-G2-TCO-54E) Ultra 5 125H/8GB/512GB SSD/15,6" FHD IPS/Win11 Pro/stříbrná NX.BMFEC.002
Na sklade
(20 ks)
€803,66 bez DPH
€988,50
Acer Aspire 16 AI (A16-52M-78L6) Core Ultra 7 258V/32GB/1TB SSD/16" WUXGA IPS/IR cam/Win11 Home/šedá NX.JLSEC.00B
Na sklade
(26 ks)
€1 177,15 bez DPH
€1 447,89
HP ProBook 4 G1i, Ultra 5 225U, 16.0 1920x1200 UWVA/300n, Intel Graphics, 16GB/DDR4, SSD 512GB, W11H, 3-3-0 B9ZC7ET-BCM
Na sklade
(20 ks)
€754,39 bez DPH
€927,90
HP EliteBook 8 G1a 14inch R5-230 16TOPS/16GB/512GB/WUXGA 400 IR 5MP/Win 11 Pro/3y onsite AD4S4ET-BCM
Na sklade
(2 ks)
€1 250,41 bez DPH
€1 538
Dell Pro 13 Plus PB13255/AMD Ryzen AI 5 PRO 340/32GB/1TB SSD/13.3"/FHD+/IR Cam&Mic/Backlit Kb/W11 Pro/3Y ProSpt T7WGP
Na sklade
(4 ks)
€1 584,23 bez DPH
€1 948,60
HP 255/G10/R5-7530U/15,6''/FHD/8GB/512GB SSD/RX Vega 7/W11P EDU/Gray/3R A3DA5ES-BCM
Na sklade
(23 ks)
€526,26 bez DPH
€647,30
Podobné produkty
Patriot/SO-DIMM DDR4/32GB/3200MHz/CL22/1x32GB PSD432G32002S
Na sklade
(11 ks)
€318,29 bez DPH
€391,50
Adata/SO-DIMM DDR5/16GB/4800MHz/CL40/1x16GB AD5S480016G-S ADATA
Na sklade
(20 ks)
€173,17 bez DPH
€213
Patriot Viper Steel/SO-DIMM DDR4/8GB/3200MHz/CL18/1x8GB PVS48G320C8S
Na sklade
(20 ks)
€75,54 bez DPH
€92,91
Kingston/SO-DIMM DDR4/32GB/3200MHz/CL22/1x32GB KCP432SD8-32
Na sklade
(20 ks)
€246,91 bez DPH
€303,70
Patriot/SO-DIMM DDR4/8GB/3200MHz/CL22/1x8GB PSD48G320081S
Na sklade
(20 ks)
€75,54 bez DPH
€92,91
Patriot/SO-DIMM DDR4/16 GB/3200MHz/CL22/1x16GB PSD416G32002S
Na sklade
(20 ks)
€146,18 bez DPH
€179,80
