Acer Aspire Lite/AL14-45P-R2MH/R3-5400U/14''/WUXGA/8GB/256GB/RX Vega 6/W11H/Silver/2R NX.DPFEC.002
Acer Aspire Lite 14 (AL14-45P-R2MH) * klávesa Copilot Operační systém: Windows 11 Home Procesor: AMD Ryzen 3 5400U (4 jádra, 8 vláken, 2,6/4,0 GHz, 8 MB cache) Paměť: 8GB DDR4 Pevný disk: 256GB PCIe NVMe SSD Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: microSD Displej: 14'' WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS, 300 nitů Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon RX Vega 6 Polohovací zařízení: Touchpad Klávesnice: bez numerického bloku Webkamera: FHD USB TNR Audio: 2x reproduktor, 2x mikrofon Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6 802.11ax + BT 5.2) Porty USB: * 1x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 1 (až 5 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5 V, 0,9 A/DC 20 V, 65 W * 1x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 1 (až 5 Gb/s) * 2x USB 3.2 Gen 1 * 1x USB 2.0 Další porty: * 1x HDMI 1.4 * 1x čtečka microSD karet * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x bezpečnostní slot Kensington Baterie: 58Wh Li-ion Napájení: bez adaptéru (doporučeno 65W, USB-C AC) Barva: stříbrná (Light Silver) Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.82 kg |
| EAN: | 4711721001813 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 1 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 0 |
| Počet USB Typ C: | 2 |
| Typ notebooku: | Štandardný notebook |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 3 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Acer Aspire Lite |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Plast |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,3 |
| Farba: | Stříbrná |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Kapacita presná (GB): | 256GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,6 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon RX Vega 6 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Áno |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 5000 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Presný model CPU: | R3-5400U |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,0 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 58 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
