Acer Nitro V 15/ANV15-41-R6WB/R5-6600H/15,6''/FHD/16GB/512GB/RTX 3050/bez OS/Black/2R NH.QSHEC.009
Acer Nitro V 15 (ANV15-41-R6WB) * dva ventilátory Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only) Procesor: AMD Ryzen 5 6600H (6 jader, 12 vláken, 3,3/4,5 GHz, 16 MB cache) Paměť: 2x 8GB DDR5 Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5-4800 SDRAM (2/0) Maximální velikost paměti: 32GB Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: 15,6'' 16:9 FHD (1920x1080) antireflexní IPS, 165Hz, 300 nitů Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 3050, 6GB GDDR6 Audio: DTS® X: Ultra Audio, 2x mikrofon Webkamera: 720p HD Polohovací zařízení: TouchPad Podsvícená klávesnice: ano (bíle) Numerická klávesnice: ano Síť: GbE Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6 802.11ax 2x2 + BT 5.1) Porty USB: * 1x USB typ-C: USB 3.2 Gen 2 (až 10Gb/s, podpora DisplayPort, USB nabíjení 5V/3A, DC-in 20V/65W) * 3x USB 3.2 Gen 1 Ostatní porty: * 1x RJ-45 * 1x HDMI 2.1 * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x napájecí konektor * 1x bezpečnostní slot Kensington Baterie: 57Wh Li-ion Napájení: 135W 5,5mm Slim AC adaptér PCR50% Barva: černá (Obsidian black) Rozměry: 362,3x239,89x23,5mm Hmotnost: 2,1kg Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky herné |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.28 kg |
| EAN: | 4711474892119 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | nVidia |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 3 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 0 |
| Počet USB Typ C: | 1 |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Acer Nitro V 15 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 6 |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 15,6 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,1 |
| Farba: | Černá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,3 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 3050 6 GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 165 |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 6000 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 135 |
| Napájací konektor: | 5.5phy |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Presný model CPU: | R5-6600H |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,5 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 57 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.1 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
