WD Elements Portable/5TB/HDD/Externí/2.5''/Černá/2R WDBU6Y0050BBK-WESN Western Digital
Přenosné pevné disky WD Elements™ s rozhraním USB 3.0 poskytují zákazníkům orientovaným na užitnou hodnotu spolehlivé přenosné vysokokapacitní úložiště, velmi rychlý přenos dat, univerzální konektivitu a obrovskou kapacitu. Model: WD Elements Portable Kapacita: 5 TB Typ disku: 2,5''HDD Rozhraní: USB 3.0 i zpětná kompatibilita se zařízeními s rozhraním USB 2.0. Přenosová rychlost: Pokud je přenosný pevný disk WD Elements připojen k portu USB 3.0, dosahuje vysokých rychlostí přenosu dat. Provozní teplota: : 5°C až 35°C Rozměry [V x D x Š): 21 x 111 x 82 mm Hmotnost: 230 g Záruka: 2 roky Další vlastnosti: Disk je naformátován na systém souborů NTFS, který podporuje systémy Windows® 10, Windows 8.1, Windows 7
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDD externé 2,5" |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| EAN: | 718037871899 |
| USB verzia: | USB 3.2 Gen 1 (5Gb/s) |
| Rozmer disku: | 2.5" |
| Otáčky disku (rpm): | Neuvedeno |
| Prevedenie: | Externí |
| Záruka (roky): | 2 |
| Rozhranie IDE: | Ne |
| Rozhranie mini PCI-e: | Ne |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Rozhranie PCI-e: | Ne |
| Modelový rad: | WD Elements Portable |
| Rozhranie Thunderbolt: | Ne |
| Rozhranie M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita presná (GB): | 5TB |
| Typ úložiska: | HDD |
| Rozhranie M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ne |
| Vhodný pre:: | PC / Notebooky |
| Typ konektora: | micro USB Super Speed |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Farba: | Černá |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
